anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart / opłata

waldomi
#8 Zapaleniec#
  • Witam, skończył mi się okres opłaty za Allegro Smart i chciałbym przedłużyć na następny rok. Byłem pewien, że opłata będzie pobierana automatycznie, ale jednak nie. Do tej pory płaciłem 39 zł/rocznie, a teraz pokazuje mi 49 zł/rocznie. Jak mam to rozumieć?, nigdzie nie widziałem żadnej informacji.
    Pozdrawiam
    Waldomi
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

pinsplash
#21 Demiurg#

@waldomi Cena standardowa to 49 PLN. Do 24.12 była promocja : 39 PLN.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Co było a nie jest nie pisze się w rejestr.😃 Jest 49zl i to sie teraz liczy.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@waldomi opłata roczna za Smart nie jest pobierana automatycznie. 39 zł to cena promocyjna która obowiązywała od 22.11 do 23.12.

Teraz możesz przedłużyć za 49 zl lub poczekać aż wygaśnie całkiem i dopiero wykupić na nowo.

Wszystko opisane jest w regulaminie

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@waldomi Cześć! Opłata za subskrypcję Allegro Smart! jest pobierana automatycznie jeśli opłaciłeś usługę za pomocą zapisanej karty. Twój Smart wygaśnie 8 stycznia (Smarta opłaconego miałeś do 24 grudnia + 14 dni wypowiedzenia) - usługę przedłużysz tutaj: https://allegro.pl/smart 

Allegro Smart! obecnie kosztuje 49 złotych za rok - promocyjna cena 39 złotych obowiązywała do 23 grudnia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

waldomi
#8 Zapaleniec#

Dzięki, sprawa już jest rozwiązana. No problem.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Jesli masz przypiętą kartę płatniczą do zakładki allegro Smart to płatność będzie automatyczna allegro pobiere ja z twojej karty płatniczej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Trza uważać bo pobiere. ja nie jestem zwolennikiem takiego automatyzmu, wolę mieć nad tym kontrolę.😁

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

O co ci chodzi chciałem napisać że "pobierze " każdemu mogą zdarzyć się błędy, niestety napisałem że "pobiere" mój błąd.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sadziłem że allegro, oczywiście nie to jest sednem tylko podpięcie karty.

oznacz moderatorów

waldomi
#8 Zapaleniec#

Dzięki, ale sprawa się już rozwiązała. Kartę mam od początku podpiętą (12 lat).

oznacz moderatorów

waldomi
#8 Zapaleniec#

Dzięki, ale sprawa się już rozwiązała.

oznacz moderatorów

waldomi
#8 Zapaleniec#

Wszystko tak było i niestety z automatu nie poszło, ale dzięki, sprawa już jest rozwiązana. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ja płacę 49 zł i jakoś nie mam z tym problemu.

Zaoszczędzam rocznie kilkaset złotych na przesyłkach - sprzedający tracą na nich dużo więcej. 

W czym jest problem? 

Podaj nr konta - osobiście wpłacę Ci  te 10zł różnicy i wątek będzie zamknięty. Jak Cię na to nie stać.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

waldomi
#8 Zapaleniec#

Dzięki za taką beznadziejną odpowiedź.

Rada na przyszłość: nigdy nie bądź taki do przodu, bo Ci tyłu zabraknie.

oznacz moderatorów