anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart Płatność blikiem anulowana

Client:41450759
#7 Wielbiciel#

Chciałem kupić allegro Smart na rok blikiem i po wprowadzeniu kodu pokazało się: płatność anulowana. Smart się nie aktywował. Co mogę teraz zrobić żeby dokończyć płatność? Czy muszę od nowa kliknąć allegro Smart, wybrać pakiet i spróbować zapłacić ponownie? Czy allegro nie upomni się o kasę z poprzedniej nieudanej płatności?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Nie kupuj od nowa, ponów płatność. Jeśli kolejna próba się nie powiedzie, zmień metodę płatności.

Jeżeli nie masz tam opcji ponowienia płatności, kup ponownie od początku, używając innej metody zapłaty. Pierwsza, anulowana wpłata nie finalizuje zakupu Smart i Allegro się o nią ponownie nie upomni.

oznacz moderatorów

Client:41450759
#7 Wielbiciel#

Ehh. Trochę za późno. Spróbowałem kupić od nowa i znowu ta sama sytuacja. Próbowałem kilkoma blikami. Czy jest jakaś możliwość żeby wrócić do płatności? Bo jeśli kupuje normalne przedmioty to mogę wejść w zakładkę kupione a przy Smart prowadzi mnie zawsze do wyboru pakietu i kupieniu od nowa

oznacz moderatorów

Client:41450759
#7 Wielbiciel#

Nie przyszedł mi też żaden mail, potwierdzenie ani powiadomienie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No więc nie kupiłeś Smart i pewnie blikiem nie zapłacisz. Kup ponownie i zapłać inną metodą, wtedy kupisz 🙂

oznacz moderatorów

Client:41450759
#7 Wielbiciel#

Aha, ok. Dzięki. Czyli po prostu przy bliku lub jednorazowej płatności przelewem jeśli płatność się nie powiedzie to Smart nie jest aktywowane i trzeba próbować ponownie?

oznacz moderatorów