anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart wysasło po miesięcu- chy muszę płacić dalej?

MAMY ROZWIĄZANIE!
asiax21
#3 Debiutant#

Witam, miałam wykupiony Allegro Smart na miesiąc, który wygasł lub ja źle uważam? Myślałam, że usługa jest jednorazowa jednak pojawia się:

status: nieopłacony.

Kolejna płatność

Do 1 listopada 2020

Mamy 11 listopada, czy oznacza to, że zalegam z płatnością 8.99? Znalazłam gdzieś link, aby zrezygnować, ale po kliknięciu i tak przekierowuje mnie na stronę Twój Smart! z całym opisem jak wyżej.
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Nie masz żadnego obowiązku płacić dalej za Smart. Te statusy i zachęty do zakupu możesz ignorować.

Inaczej jest w sytuacji, gdy masz zapisaną kartę płatniczą na Allegro, wtedy płatność za kolejny miesiąc Smart może być pobrana z karty automatycznie. Jeśli nie masz podpiętej karty, płatność pobrana nie będzie i nic nie musisz płacić, nie grozi to żadnymi konsekwencjami.

Zapłacić za Smart możesz w przyszłości kiedy chcesz, jeśli nie chcesz, nie płacisz.

oznacz moderatorów
asiax21
#3 Debiutant#

W takim razie gdybym dzisiaj chciała wykupić ponownie na miesiąc to przedłuża się to od ich sugerowanej daty 1 listopada - 1 grudnia czy od dzisiejszej do 11 grudnia?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Wejdź na stronę Twój Smart, wybierz Smart na miesiąc, kliknij wybieram, na następnej stronie zobaczysz małym druczkiem po prawej stronie zakres dat, za który Allegro będzie Ci chciało naliczyć opłatę. Oczywiście nie płać i opuść stronę 🙂

Prawdopodobnie jesteś w 14-dniowym okresie wypowiedzenia umowy Smart, dlatego masz status nieopłacony, ale Smart masz jeszcze aktywny. Kupując Smart na miesiąc, korzystasz z niego przez miesiąc + 14 dni.

oznacz moderatorów
asiax21
#3 Debiutant#

Właśnie dziwiło mnie to, że niby Smart wygasa i ta data 1 listopada, a mimo tego nie doliczyło mi dzisiaj opłaty za przesyłkę i dalej mam te Smart okazje... Teraz wszystko rozumiem. Dziękuję za odpowiedź 😉

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@asiax21 Środy.😁

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@asiax21 Jak jesteś w okresie wypowiedzenia, 14-dniowego to się przedłuży od 1 listopada.

oznacz moderatorów