anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart zwrot części produktów.

Client:44937387
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem produkty z dostawą allegro smart.

Sprzedawca wysłał produkty  pocztex Kurier 48. Pomylił się w zamówieniu.  Zwracam część produktów po ustaleniu ze sprzedawcą. Nie będę wnosił roszczeń finansowych, bo sprzedawca uzupełnił zamówienie.  Czy mogę nadać przesyłkę w paczkomacie Inpost, czy tylko na poczcie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Tylko przedmioty dostarczone paczkomatem zwracasz paczkomatem, tu masz instrukcję; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramac...

Poza tym, jeśli odsyłasz w ramach reklamacji, gdy sprzedawca popełnił błąd, możesz odesłać dowolną metodą. Sprzedawca w takiej sytuacji ma obowiązek zwrócić Ci koszt odesłania.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:44937387 tylko na poczcie jak darmowy zwrot smart, paczkomatem zapłacisz i musisz dogadać się z firmą czy ktoś poleci do paczkomatu po to 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:44937387
#7 Wielbiciel#

Ok. Dzięki. Wartość zwracanych produktów jest na poziomie kosztów dostawy. Koszt dojazdu do najbliższego UP, jest niewiele mniejszy niż wartość  produktów. Zapytałem o paczkomat bo jest w mojej miejscowości. Dziękuję za wyjaśnienie.

oznacz moderatorów