anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:43176173
#8 Zapaleniec#

11 dni temu anulowałem jeden z dwóch zakupów dokonanych  przez Pay po w tymże dniu. Dostałem informację, że przesyłka jest u kuriera a nawet doręczona. A jednocześnie odpowiedź, że przyjęto moje zgłoszenie o anulowaniu. Kwota do spłaty nadal się nie zmieniła. Czy powinienem podjąć jakieś działania w tej sprawie? Co mogę zrobić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:43176173 Nie otrzymałeś tej przesyłki?

Po anulowaniu sprzedawca powinien oddać wpłatę do PayPo, widocznie tego nie zrobił. Napisz do Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... i poproś o pomoc. Sprzedawca otrzyma odpowiedni komunikat i wpłatę zwróci.

oznacz moderatorów
Client:43176173
#8 Zapaleniec#

Już w porządku, sprawa jest zakończona pozytywnie. Dogadaliśmy się, dziękuję za pomoc.

 

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Jak doręczona. Masz paczkę, czy tylko firma kurierska tak twierdzi.

Zgłoszenie przyjęto, ale gdzie jest towar?

Rozumiem, że odstępujesz od umowy.

"kwota do spłaty" - czy na raty kupione?

Sprzedawca może się na krótko wstrzymać z wypłatą.

Pisz jaśniej.

oznacz moderatorów
Client:43176173
#8 Zapaleniec#

To nie było na raty. Wygląda jakby sprzedawca nie oddał wpłaty do PayPo. Reszta tak jak napisałem.

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Na Allegro, to chyba PayU, nie PayPo . Jak sprzedający nie ma środków w tym systemie, to w 10 minut nie zadziała. Trzeba czekać.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:43176173, do anulowanego zamówienia na kwotę 209 zł został zlecony zwrot. Natomiast drugi Sprzedający nie zlecił jeszcze zwrotu w wysokości 55,68 zł, dlatego taka kwota pojawia się w PayPo do spłaty.

Sprzedający ma 14 dni na zwrot środków - ten czas mija 29 maja. Skontaktowaliśmy się ze Sprzedającym. Być może przyspieszy to rozwiązanie tej sprawy. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów