anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędna etykieta pocztex

bielaszek1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Chciałem dokonać zwrotu towaru, kliknąłem zwrot, wygenerowana została etykieta pocztex. Niestety w placówce poczty okazało się, że Pani nie przyjmie paczki, bo nie wchodzi do systemu. Próbowała różnymi sposobami ale odesłała mnie z kwitkiem. Co w takiej sytuacji? Jak można wygenerować ponownie etykietę? Tylko zwrot przez Pocztę Polską w tym przypadku jest darmowy. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bielaszek1 sprawdziłam to i z samą etykietą jest wszystko w porządku, został nawet nadany numer przesyłki - 00159007738307972932. Napisz prosz o które zamówienie chodzi, może sprawdziłam nieodpowiednie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bielaszek1
#7 Wielbiciel#

3102f4a0-c27a-11ee-9400-f5d4a7cf02a6

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bielaszek1 to jest zamówienie, które sprawdzałam, wszystko jest ok z wygenerowaną etykietą, przesyłka ma również nadany numer. 
Możesz napisać do nas za pomocą tego formularza z prośbą o wygenerowanie nowej etykiety, ale obawiam się, że Pani na poczcie się pomyliła.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bielaszek1
#7 Wielbiciel#

Niestety na poczcie w żaden sposób pracownik  nie mógł odnaleźć przesyłki w systemie.  Sprawdziłem przy pracowniku, że nawet na stronie PP w opcji śledzenie jest widoczna paczka ale mimo to nie mogłem nadać paczki 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Nadawałeś w placówce własnej PP czy w agencyjnej? Tylko niektóre agencje przyjmują paczki z etykietą z e-nadawcy.

A co do nadania, to tu w placówce nie wyszukują tego w systemie, a skanują kod kreskowy. Pani w placówce powinna ją zeskanować jak standardową przesyłkę, wtedy system pobierze dane z serwera PP. Jakby nie było przesyłki w systemie, to zostanie ona automatycznie utworzona.

oznacz moderatorów