anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bardzo atrakcyjne ceny co myślicie o tym

sebastianpiotr1
#7 Wielbiciel#

Witajcie do rzeczy ....Obecnie chce kupić rower elektryczny  znalazłem sprzedawcę z niesamowitymi cenami na allegro  "    Guangying   "     i moje pytanie jest takie czy to możliwe ? ceny ma 1/4 niższe  od najlepszych Chińskich Sprzedawców i wysyła niby z Polski ale Miesiąc trzeba czekać ! ma  nowe zagęszczarki  po 400 pln a rowery elektryczne po 700- 800  co o tym myślicie link do roweu poniżej wklejam a i jest niecały miesiąc i ma już sprzedane towary .... jestem ciekaw waszej opinie , 

 

https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-duotts-c29-1000w-48v-15ah-55km-h-14935983368

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

To sprzedający z Chin sprawdź gdzie masz zwrot, gdzie złożyć reklamację - widzę same problemy, ale każdy sam decyduje co i gdzie kupuje.

oznacz moderatorów

sebastianpiotr1
#7 Wielbiciel#

to był oszust tak jak podejrzewałem ... 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@sebastianpiotr1  że tak zacytuje sprzedającego  "Proszę mieć pewność, że kupisz, mamy doskonały zespół obsługi posprzedażnej w Polsce, zapewnimy wsparcie techniczne i serwis gwarancyjny. Twoja satysfakcja jest naszą dumą! Miłego dnia!"

Oraz:

 

Adres do reklamacji

 

complaint
hjgkuythjtr987897
9867867 hghg
Chiny

 

NIe kłóci Ci sie to ?

Reszte pozostawie Tobie, Czasem wystarczy uważnie przeczytac oferte.

Jesli sprzedajacy w  pierwszym zdaniu mija sie z prawdą ..........

oznacz moderatorów

sebastianpiotr1
#7 Wielbiciel#

ci droższi sprzedawcy też są z chin i mają podobne adresy 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisałem Ci wcześniej że każdy sam wybiera co gdzie i kiedy i od kogo kupi, My tylko Ci piszemy jakie z tego mogą być problemy.

oznacz moderatorów

sebastianpiotr1
#7 Wielbiciel#

to był oszust 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@sebastianpiotr1 atrakcyjne bo cło i vat zapłacisz dodatkowo jak dojdzie na granicę i służba celna go przechwyci, odesłanie na reklamację albo zwrot wyjdzie drożej niż ten rower, nie wiadomo co i w jakim stanie dojdzie, czy nie będzie podróbką etc 

oznacz moderatorów

sebastianpiotr1
#7 Wielbiciel#

w opisie aukcji Wysyłka z Polski !? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak wysyłka z Polski zgadza się, ale zwrot i reklamacja do Chin.

oznacz moderatorów

sebastianpiotr1
#7 Wielbiciel#

to był oszust nie dostał byś towaru nikt tego z was nie podejrzewał ... 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@sebastianpiotr1  wysyłka z Polski. Czas wysyłki do 5 dni czas dostawy 16-22 dni . Czyli minimum 11dni szła by paczka( a maximum 17 czyli mniej wiecej tyle samo co z Chin).. Tak samo wierze w tą wysyłke z Polski jak i ten Polski serwis 

No ale kazdy ma prawo wierzyc w co chce.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Suma sumarum wyjdzie tyle co używany samochód.

oznacz moderatorów

sebastianpiotr1
#7 Wielbiciel#

nie dostał byś towaru 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale jak to? Allegro ma ty wszystkich sprzedawców zweryfikowanych … bezpieczne zakupy. Selfie z towarem, selfie z dowodem, selfie z towarem i dowodem, skany umów z dostawcami, przelewy weryfikacyjne po trzynaście razy wte i wewte…. 

oznacz moderatorów

sebastianpiotr1
#7 Wielbiciel#

to był oszust nie dostał byś towaru ja to  podejrzewałem ... 

oznacz moderatorów