anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wysyłki Smart w koszyku, dlaczego?

darflor
#7 Wielbiciel#

Chce kupić 4 kpl klamek 

Klamka RODOS do drzwi wewn. szyld długi pełny

od

bafuni_pl - 98,4%

jednak mimo tego że sprzedający i ja mamy smart naliczane są opłaty za przesyłkę i to 4 krotne  nie ma możliwości wyboru opcji dostawy (pokazuje sie tylko mapa z niewłaściwą lokalizacją) tak jest na każdej aukcji sprzedającego . Nawet gdy decyduje się na zakup z opłatą za przesyłkę funkcja nie działa. Sprzedawca twierdzi ze nic nie może zrobić bo to wina operatora

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Mi przy 4 sztukach pokazuje możliwość darmowej dostawy Smart.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@darflor Dziwne, potwierdzam że nie nalicza opłaty za przesyłkę(4 szt).

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@darflor Prześlij mi proszę zrzuty lub zdjęcia ekranu Twojego koszyka. Sprawdziłam tę sytuację na moim koncie i system prawidłowo zlicza mi Smart w przypadku wybrania 4 szt. z tej oferty. 

Smart.jpg

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

darflor
#7 Wielbiciel#

tak do tego momentu jest ok jednak po kliknięciu KUPUJĘ I PŁACĘ  ukazuje się 144 towar i 56 przesyłka razem 200

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No nie. U mnie nic nie dolicza.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ty też kliknąłeś Kupuję i płacę? 😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@darflor   Bo pewnie zaznaczyłaś wysyłkę kurierem , która kosztuje 56 zł ,

_____________
Kama
oznacz moderatorów

darflor
#7 Wielbiciel#

nie wiem jak sie robi zrzut

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@darflor  Smart masz tylko odbiór w punkcie i wysyłka przy 4 sztukach jest darmowa. Kurier nie ma opcji Smart i dlatego dolicza 56 zł.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@darflor Zaznacz paczkomat za 8.99 zł, powinna być wysyłka gratis 🙂

oznacz moderatorów

darflor
#7 Wielbiciel#

słuchajcie na allegro jestem od 20 lat od pół roku w systemie smart i pierwszy y raz coś takiego się zdarza nie mogę nic zaznaczyć bo nie działa po za tym przy zakupie powyżej 40 zł system sam wybiera 0 zł. przy opcji zakupu 30 szt liczy dostawę 14 x 30 . Sprzedający potwierdził moje spostrzeżenia ale twierdzi że to nie  jego wina .Ustaliłem z nim ,że dostarczy towar kurierem za 0 zł następnie okazuje się , że wystawia 100 szt a w magazynie ma 0 i przeprasza obiecują wysyłkę 19 tego teraz że 23 go i każe wypełnić list przewozowy i ponowne podanie adresu. Przecież to nie towar z chin. Allegro nie reaguje i wcale sie nie dziwie dlaczego cena aukcji na gieldzie spada w dół

oznacz moderatorów