anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cena produktu "Razem z dostawą" nie uwzględnia konta z Allegro Smart.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:50799116
#1 Nowicjusz#

Aktywowałem dziś allegro smart na 5 przesyłek za darmo, otrzymałem nawet wygenerowaną wiadomość z allegro na email informującą mnie że Allegro Smart zostało aktywowane na 12 miesięcy, i że mam do wykorzystania 5 dostaw gratis.

Gdy miałem już płacić za pewien produkt kosztujący 87,50 zł ujrzałem że cena razem z dostawą wynosi 96,49 zł, i że cena za dostawę się nie zmieniła i dalej muszę za nią zapłacić. (cena za dostawę bez allegro smart to 8.99zł)

Gdy przeszedłem już do opłacania zamówienia blikiem, zauważyłem że potwierdzenie zamówienia pokazywało "96,49 zł" zamiast 87,50zł.

Anulowałem wtedy zamówienie, aby upewnić się czy to wszystko powinno tak wyglądać, czy może jest to jakiś błąd.

Cenazdostawa.pngKonto.pngMailAllegroSmart.png

 

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Client:50799116
#1 Nowicjusz#

Dodam że produkt obejmował allegro smart.Zallegrosmart.png

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Musisz wybierać oferty oznaczone IKONĄ SMART i wybierać metody wysyłki oznaczone IKONĄ SMART. Nie ma znaczka Smart przy wysyłce, nie ma darmowej dostawy. Zmień sposób wysyłki na taki, przy którym jest znaczek Smart. Jeżeli kupujesz kilka przedmiotów, wszystkie muszą mieć taką samą metodę wysyłki ze znaczkiem Smart. Jeżeli koszt wysyłki przekracza 40 zł nie będzie Smart.

Tu zobacz, jak wygląda wysyłka Smart; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów
Client:50799116
#1 Nowicjusz#

Dzięki!

oznacz moderatorów