anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę zwrócić towar zakupiony z allegro smart. Jakie dane mam napisać na przesyłce?

ataner58
#1 Nowicjusz#

Chcę zwrócić towar zakupiony z allegro smart otrzymałem już kod od all.

Jakie dane mam na paczce ze zwrotem?

Dziękuję

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ataner58  @Najlepiej jak umieścisz numer zwrotu towaru i numer zwroty do paczkimat

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ataner58 napisz flamastrem kod na paczce i zanieś paczkę do paczkomatu, nic więcej nie musisz podawać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

ataner58 -wystarczy tylko że umieścisz numer zwrotu. Kod zwrotu do paczkomau który otrzymałeś  od allegro nie umieszczaj to jest niepotrzebne. 

 

oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

z doświadczenia odpowiem że najlepiej jak w paczce umieścisz od kogo zwrot numer telefonu, paragon , gdyż wiele zwrotów dociera i nie wiadomo od kogo... a to zdecydowanie ułatwi sprawę

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@instbud teraz już w systemie jest numer zwrotu i paczki więc sprzedawca bez problemu identyfikuje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

Ja jakoś tego nie zauważyłem, i na paczce piszą co innego a co innego mam w systemie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Dlatego nie nie powinno się nic pisać bo jak wpiszą swój telefon a w systemie masz cioci dla której była paczka masz bałagan 🙂

Na paczce zwrotnej będzie m.in. numer przesyłki zwrotnej, który zobaczysz również w zakładce Zwroty.

Dzięki tym informacjom i wyszukiwarce w zakładce Zwroty łatwo i szybko zidentyfikujesz konkretny zwrot.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

Całe życie człowiek się uczy chyba faktycznie masz rację, mimo wszystko wolę jak w paczce jest nawet pismem odręcznym napisana notatka

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko możesz zrobić na Allegro w zakładce "moje zakupy". niczego nie musisz pisać odręcznie. Napisz tylko na paczce kod zwrotu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz niczego pisać na paczce, ale dobrze jest napisać kod.

oznacz moderatorów