anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić, gdy nie zdążyłam odebrać paczki smart z paczkomatu?

Client:104269260
#7 Wielbiciel#

Co mam zrobić, jeśli nie odebrałam paczki smart z paczkomatu? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:104269260 odstąp od umowy, koszt wysyłki i powrotu w przypadku smart jest darmowy i zakup ponownie, nikt nie będzie stratny 🙂 Lub zapłać ponownie na wysyłkę jak wygodniej ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Sprzedający już jest stratny bo zapłacił opłatę za przesyłkę smart 🙂 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AlePiesio przy odstąpieniu też musi oddać koszt wysyłki wiec to pewnie tylko 0,99 zł taki biznes 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Poinformuj o tym również sprzedawcę i najpierw kup, a potem odstąp od umowy na wcześniejszy zakup, bo w przeciwnym razie możesz nie zdążyć, gdy sprzedający doda ciebie do listy klientów nieaktywnych. 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:104269260 Zrób zwrot w zakładce Moje zakupy. Nie ma większego znaczenia, co wpiszesz w formularzu - będzie to Twoje odstąpienie od umowy i sprzedawca odda Ci całą wpłatę.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Ten typ bez wprowadzania w błąd Kupujących ewidentnie nie może żyć... W formularzu są zarówno zwroty zarówno z tytułu art. 27 ustawy o prawach konsumenta (odstąpienie bez podania przyczyny od zakupu na odległość w ciągu 14 dni), są też z tytułu art. 560 k.c. czyli rękojmi. Chyba zdajesz sobie sprawę, że oświadczenie woli by wywołało odpowiednie skutki prawne, musi być ważne, czyli złożone bez wad tj. nie może być pozorne, ani złożone na skutek błędu, podstępu, groźby etc... No chyba, że wg ciebie dotyczy to tylko sprzedawców, a Kupujący może robić co chce i jak chce.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A ten typ chciałby tylko utrudniać, komplikować proste sprawy i szukać zwady ze mną, bo mu się nie podoba od dawna moja pomoc kupującym. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Nie podobają mi się jedynie kłamstwa i niedopowiedzenia w elementarnych sprawach. Jak nie będziesz tego robił, to nie będę prostował twoich bzdur. Proste?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Temu typowi nie podoba się nic i nikt. Bierze udział w AG idąc na ilośc wpisów (nawet powtarzając po kimś) Po prostu musi być w centrum zainteresowania. Inaczej czuje się odsunięty na boczny tor i pominięty, więc musi za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę.

oznacz moderatorów