anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czemu nalicza koszty przesyłki?

panthera23
#1 Nowicjusz#

mimo wykupionego smart i ofert u jednego sprzedawcy (wszystkie ze smart) nalicza mi koszty przesyłki ponad 33 zł za paczkomat (kilka przedmiotów o łącznej wartości ponad 100 zł)

jedynie opcja RUCH jest bezpłatna... czemu?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:97320082
#14 Krzewiciel#

@panthera23 Zapewne chodzi o ustawienie formy dostawy, celowo tak ustawione przez sprzedającego. Możesz sprawdzić która, dodając po kolei i kiedy zniknie dostawa z Smartem tego produktu nie możesz połączyć.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@panthera23 Bo może razem zamówione są większą paczką niż można paczkomatem wysłać i jest kurier inpost? A możesz pokazać co to jest? link

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@panthera23 to że masz smarta i sprzedawcy się wyświetla to nie znaczy że zawsze będzie darmowa dostawa 😞 może być różnie ustawiony cennik dostawy i przy większej liczbie sztuk może znikać itp. Może być że paczkomat nie ma oznaczenia smart, nie każda dostawa musi być smart 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@panthera23 Dlatego, że przy Ruchu masz wszystkie kupione przedmioty w tej samej opcji dostawy. Nie masz Smart, gdy choć jedna pozycja jest dostarczana inną metodą. Wszystkie produkty muszą mieć znaczek Smart przy wspólnej dla całości metodzie wysyłki. Nie każdy sprzedawca udostępnia Smart przy paczkomatach.

Zobacz tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Jeżeli Smart nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz z niego zrezygnować, Allegro odda Ci pieniądze. Smart nie jest tak prosty, jak się na początku wydaje.

oznacz moderatorów