anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli zwróciłam zamówienie przy którym wykupiłam Smart, to usługa została anulowana?

Sili29
#7 Wielbiciel#

Kupiłam buty i zapłaciłam 2 PLN więcej za wysyłkę żeby mieć darmowe wysyłki przez miesiąc,niestety okazało się że buty były za małe i zwróciłam je,natomiast opłaciłam wysyłkę zwiększoną o te 2 pln.Dzisiaj jak chciałam zrobić zamówienie,wciąż mam opłaty za wysyłkę ? Dlaczego rak jest,bo zrobiłam zwrot butów ? To dlaczego te 2 pln zostało pobrane jak nie mam tych darmowych wysyłek.przez m-c ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Sili29 cena jednego przedmiotu lub łączna cena wielu przedmiotów od jednego sprzedającego musi wynieść minimum:

  • 40 zł - dla przesyłek do Paczkomatów i punktów odbioru
  • 80 zł - dla przesyłek kurierskich

Poczytaj o zakupach ze smart Jak korzystać z Allegro Smart 

Możesz sprawdzić czy nadal masz aktywny Allegro Smart

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sili29 kupiłaś buty 9.09.2021 oraz usługę Allegro Smart! na miesiąc za 10,99 zł.
Od tego dnia Smart! jest aktywny na Twoim koncie na miesiąc (dokładnie do 24.10.2021, bo jeszcze okres wypowiedzenia). Może w ofercie, w któej chciałaś dokonać zakupu nie było opcji dostawy Smart! lub nie przekroczyłaś 40 zł. Gdy wyszukujesz interesujących Cię ofert możesz zaznaczyć, żeby były to tylko oferty ze Smart!:

la_nika_0-1632491289706.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Smart nie oznacza że wszystkie dostawy są za darmo, musisz uważać na kruczki w ofertach, zapoznaj się jak kupować ze Smarkiem.😀

oznacz moderatorów