anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeżeli mam Smart! na koncie prywatnym to czy na innym firmowym muszę go ponownie wykupić?

USLING
#7 Wielbiciel#

mam smart na koncie prywatnym, po założeniu konta firmowego nie ma tam smarta - czy muszę go wykupywać oddzielnie dla konta firmowego?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@USLING Jeśli na koncie firmowym chcesz kupować z darmową dostawą, to tak, musisz drugi raz kupić Smart na nowym koncie.

Jeśli na koncie firmowym chcesz tylko sprzedawać ze Smart, nie musisz Smart kupować. Musisz spełnić warunki; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

oznacz moderatorów

USLING
#7 Wielbiciel#

Dzięki za błyskawiczną reakcję! Mam jeszcze ew. pytanie, czy takim smartem na koncie firmowym można się dzielić w ramach grupy rodzinnej?  

I jeszcze jedno pytanie związane ze smartem - na kontach prywatnych pojawia się opcja 5 bezpłatnych dostaw. Na firmowych nie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@USLING 

2b.1.

Organizatorem Grupy Rodzinnej może być Użytkownik będący osobą fizyczną, który ukończył 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych, nieprowadzący w ramach Allegro działalności gospodarczej, posiadający aktywne Konto Zwykłe, który dokonał Rejestracji pełnej.

Smart na start (5 darmowych dostaw) możesz mieć tylko na jednym koncie. Jeśli już masz, nie będziesz go miał na żadnym innym.

oznacz moderatorów

USLING
#7 Wielbiciel#

Nie mam Smarta na start, tylko normalny

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@USLING Na koncie firmowym możesz mieć Smart na start, jeśli nie masz tam aktywnego Smarta zwykłego.

oznacz moderatorów

USLING
#7 Wielbiciel#

A jednak znalazłam w FAQ Allegro Biznes taką odpowiedź: 

Tak, gdy zmienisz konto zwykłe na firmowe, zachowasz wszystkie dotychczasowe ustawienia konta jak np. Smart!, Monety oraz podpiętą kartę płatniczą.

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@USLING Nie pytałeś o zamianę konta zwykłego na formowe, tylko o odrębne konto firmowe.

oznacz moderatorów