anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mam Allegro Smart?

izulek85
#8 Zapaleniec#

Mam wykupiona opcje Smart niestety coś się stało z moim kontem i już nie mam opcji Smart dlaczego??

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

A to twoje konto? jak masz to masz i już.

oznacz moderatorów

izulek85
#8 Zapaleniec#

Oczywiście że moje konto. Wykasowało mi się wszystko łącznie z historia transakcji 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Wręcz niemożliwe, sprawdź może zalogowales się na inne konto Allegro.

oznacz moderatorów

izulek85
#8 Zapaleniec#

Nie możliwe tylko ja używam tel i tylko z niego się łączę. Fakt że musiałam się zalogować od nowa jak się wykasowało ale meail tylko mam z tym kontem powiazany. 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@izulek85, widzę, że masz na Allegro drugie konto, kończące się na "_iz". Na tamtym koncie masz Allegro Smart opłacone do 5 kwietnia 2023 r. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

izulek85
#8 Zapaleniec#

Być może ja coś namieszalam i utworzyłam nowe konto zapisałam hasło automatycznie i nie zwracajac na to uwagi korzystałam z tego a jak mnie wyrzuciło to zaczął się cyrk. 😩😩😩Czy jest możliwość odzyskania danych tego drugiego konta w jakiś sposób czy już wrzystko przepadło?? 

oznacz moderatorów

izulek85
#8 Zapaleniec#

Wszystko oczywiście przepraszam za błąd 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mama nadzieję że to przez zbliżające się święta ludzie tak mieszają, paczkomaty, konta itd.😄

oznacz moderatorów

izulek85
#8 Zapaleniec#

Nie zbliżające się święta u mnie na to roztargnienie wpływa....mam wrażenie że Pan sugeruje mi jakieś oszustwo?? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście ze niczego nie sugeruje, skąd ten pomysł? 😕

oznacz moderatorów

izulek85
#8 Zapaleniec#

Przepraszam ale jestem zwyczajnie zła bo nie wiem jak to teraz odkręcić bo zupełnie nie pamietam jaki mogłam dać login 😩😩😩😩😩

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przykro mi, tylko przez kontakt z Allegro, ewentualnie jutro moderatorzy, którzy odeślą do kontaktu : https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab

oznacz moderatorów

izulek85
#8 Zapaleniec#

Dziekuje już zamówiłam rozmowę z konsultantem. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeżeli otwarlaś przez przypadek drugie konto to musiałaś potwierdzić majla, na konto Allegro logujesz się logiem albo mailem. Znajdź w swojej lub swoich skrzynkach pocztowych majla od Allegro, być może logowałaś się za pomocą Facebooka albo Gmaila? 

Takie rzeczy trzeba jednak ogarniać 😀

oznacz moderatorów