anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można filtrować oferty w taki sposób by wyświetlały się tylko InPost Paczkomaty ze Smart?

Frix16
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, zauważyłem, że coraz częściej w "Smarcie" nie mam opcji wysyłki darmowej do Paczkomatów InPost (żąda się dopłaty chyba 10,99), z czego to wynika? Smarta wykupuję z myślą o Paczkomatach Inpostu, dlaczego mam dopłacać nagle do preferowanej przez siebie od lat już opcji dostawy?
Czy da się wyfiltrować oferty tak by pojawiały się tylko te produkty, które są wysyłane Smartem za darmo do Paczkomatów InPost? (inne mnie nie interesują). Bodajże w Listopadzie kończy mi się abonament Smart to po prostu nie będę go przedłużał. Dzięki za wszelakie informacje 🙂

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

serwis-texas
#19 Nestor#

@Frix16 

Z poziomu www jest filtr zarówno przesyłka SMART jak i możliwość wyboru paczkomatu InPost. Z poziomu mobilnego nie wiem, nie korzystam.

oznacz moderatorów

dariuszszill
#11 Animator#

Coraz więcej prowizji na allegro skutkuje tym że sprzedawcą nie opłaca się dopłacać do wysyłek, dlatego rezygnują z tej opcji 🙂

oznacz moderatorów

Frix16
#7 Wielbiciel#

Dzięki za wyklarowanie 🙂 nie opłaca się zatem brać Smarta na kolejny rok. Przesiądę się na **piiip** 🙂 

oznacz moderatorów

Frix16
#7 Wielbiciel#

z posta wycięto nazwę sklepu z irytującą reklamą 🙂

oznacz moderatorów