anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można robić prywatne zakupy na koncie firmowym?

luki4001
#2 Obserwator#

Witam mam smarta na koncie prywatnym. Prowadzę działalność i chciałbym zamienić konto prywatne na firmowe (niektóre produkty można kupić tylko na allegro biznes). Czy jak przekształcę konto w firmowe to nadal będę mógł robić zakupy prywatne?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

komis-bell
#21 Demiurg#

@luki4001 Rodzaj konta nie ma żadnego znaczenia przy robieniu zakupów. Liczy się tylko to czy przy zakupie podasz dane do faktury czy nie.

oznacz moderatorów

luki4001
#2 Obserwator#

Ma znaczenie: https://allegro.pl/oferta/zimowy-plyn-do-spryskiwaczy-czerwony-5l-metanol-12967271312

Chciałbym to kupić, a muszę mieć konto firmowe

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale pytanie nie było czy są oferty dla biznesu czy dla prywatnych!

oznacz moderatorów

luki4001
#2 Obserwator#

Ale odpowiedź już taka była: "Rodzaj konta nie ma żadnego znaczenia przy robieniu zakupów."

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie do końca, masz zwykłe a chcesz firmowe a więc kupisz więcej, czyż nie? zawsze były takie zakupy i nie dotyczy tylko Allegro- hurtownie itd., tam są inne ceny dla prywatnych i dla firm, tu też.

oznacz moderatorów

luki4001
#2 Obserwator#

Konto jest na mnie, a firma na ojca. To i tak będę musiał ojcu założyć osobne konto firmowe, bo musi być powiązane jego konto bankowe tam tak? Dla informacji: JDG

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@luki4001 W takim sensie to tak - rodzaj konta faktycznie ma znaczenie.
Tak czy inaczej - polecam dopłacić kilka zł do normalnego i bezpiecznego płynu 🙂

https://allegro.pl/artykul/uwaga-na-plyny-do-spryskiwaczy-z-metanolem-38835

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dla zakupu płynu zmieniać konto? musi dużo zużywać!😂

oznacz moderatorów

luki4001
#2 Obserwator#

Wiem, wiem. Kiedyś wszyscy na metalonu jeździli, a do dziś sprzedają na stacjach bez etykiety płyn do spryskiwaczy za 15 zł zimowy 🙂

 

Ja potrzebuje z 100-150l do wszystkich aut, więc tu cena robi się znacząca 🙂

 

Dzięki za pomoc

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@luki4001 U mnie w okolicy w sklepach motoryzacyjnych widziałem taki płyn na metanolu w tych samych cenach co na allegro 🙂

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Przy takiej ilości to lepiej poszukaj hurtownika lub ewentualnie płynu w tankach. 

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

tak

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że możesz, tylko już nie zmienisz konta firmowego na zwykłe, jakby co.

oznacz moderatorów