anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę drugi raz wystawić opinię

Client:90811488
#7 Wielbiciel#
  • 5 marca,  jednemu z angielskich sprzedawców nie spodobała się opinia.Chodzilo o pokrowce na krzesła,były za długie, a komentarz, że wymagały poprawek krawcowej. To wszystko. Sprzedawca pisał do mnie SMS,groził,że jeśli nie usunę opinii, skieruje sprawę do sądu. A ponieważ był weekend, nie mogłam się nigdzie zwrócić zrobiłam to. Była informacja, że mam na to 14 dni,ale on powiedział, że nie będzie tyle czekał.Teraz żałuję! Czy mogę jeszcze raz wystawić opinię o sprzedawcy 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90811488 Tak, po usunięciu oceny możesz wystawić ją ponownie do tego samego zamówienia w ciągu 90 dni (od zakupu). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:90811488 A masz możliwość anulowania oceny, prośba o spzredajacego, jeżeli nie to musisz napisać do Allegro o usunięcie: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów

Client:90811488
#7 Wielbiciel#

Ja nie chciałam usuwać opinii.Sprzedawca groził mi ,że jeśli tego nie zrobię  on w poniedziałek 7 marca zakłada sprawę w sądzie, mimo,że opinia była wystawiona w piątek. Mam 14 dni na usunięcie. Twierdził,że on nie będzie tyle czekał i ponosił strat  że sprzedaży. Czy mógł mi kazać tak  postąpić. 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90811488 W tym artykule znajdziesz informacje o tym, czego komentarz opisowy nie powinien zawierać:  https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oceny-i-komentarze/co-kupujacy-moze-napisac-w-komentarzu-... 

Jeśli Twój komentarz był zgodny z prawdą i nie zawierał treści niedozwolonych, to nie musiałaś go usuwać.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:90811488 Nie mógł i jeżeli komentarz jest zgodny z przebiegiem transakcji, nie obraża sprzedającego nie musisz usuwać, nic nie zrobi a formułki z internetu o jakiś tam sądach to...😊

oznacz moderatorów