anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy nie można już łączyć zakupów od różnych sprzedawców powyżej 40zł aby skorzystać ze smart?

kwakakk
#9 Pomysłodawca#

chciałam kupić kilka drobnych przedmiotów tak aby zapłacić za przesyłkę smartem

jednak nie łączy się kwota od różnych sprzedawców - czy coś się zmieniło  w tej kwestii?

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

az1rael
#21 Demiurg#

Musi byc ten sam przewoznik smartem

oznacz moderatorów

kwakakk
#9 Pomysłodawca#

acha rozumiem, dzięki

oznacz moderatorów

kwakakk
#9 Pomysłodawca#

@az1rael  napisał(a):

Musi byc ten sam przewoznik smartem


niestety nie łączy pozaznaczałam wszędzie paczkomaty inpost allegro smart i dalej nalicza mi za dostawę , tylko od jednego sprzedającego łączy nie wiem co jest grane, mam do kupienia kilkanaście drobnych rzeczy po ok. 4 -15zł

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kwakakk Podaj nam proszę linki/ numery ofert, z którymi jest problem. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kwakakk dzięki, aby zamówienie mogło być zrealizowane w ramach Smart kwota zakupu od jednego sprzedającego musi wynieść minimum 45 zł. Oferty, które wskazałaś pochodzą od różnych sprzedających, a ich ceny są niższe, dlatego widzisz komunikat o konieczności dobrania innych przedmiotów do wymaganej kwoty. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kwakakk
#9 Pomysłodawca#

ale jeszcze niedawno można było łączyć zakupy od różnych sprzedających aby przekroczyc kwotę 45zł - stad moje pytanie od kiedy to się zmieniło?

 

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

szczerze, to nigdy tak nie było, no chyba, że to była jakaś promocja, albo badanie klientów, w której brałaś udział.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kwakakk
#9 Pomysłodawca#

droga pani ostatnie moje zakupy za kwoty poniżej 45zł od różnych sprzedawców z darmowa przesyłką smart były 27.04. czyli całkiem niedawno. Jestem zdziwiona co się teraz stało dlaczego nie łączy czy to jakies niezapowiedziane zmiany czy jakiś błąd. dlatego prosze o wyjaśnienie kompetentne osoby.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Droga pani może pani zapłacić jedną płatnością od wielu sprzedających, ale żeby dostawa była Smart musi być od jednego i>paczkomat 45zl a kurier65zł. Niektórzy mają (mieli) promocję i nawet Smarta od 0zł.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Nikt Ci tutaj wprost nie napisze, ale byłeś pewnie w grupie testowej i z niej wypadłeś. Teraz musisz znaleźć sprzedawcę, który ma ofercie wyszki przedmioty, które potrzebujesz. W przeciwnym wypadku będziesz płacił za przesyłkę.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

A jak wybierają osoby do testu?

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

jakim cudem kilku róznych sprzedawców ma wysłać to zamowienie w jednej paczce ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kwakakk
#9 Pomysłodawca#

jak się nie znasz to się nie wypowiadaj całkiem niedawno kupowałam rzeczy po ok. 20zł od różnych sprzedawców i nie płaciłam za wysyłkę bo allegro smart się łączyło i nie chodzi o to aby rózni sprzedawcy wkładali rzeczy do jednej paczki...

ostatnie moje zakupy z darmowa dostawą smart od różnych sprzedawców za kwoty poniżej 45zł były 27 kwietnia tedo roku, nie wiem co się teraz podziało....

 

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

trochę się znam, bo jestem tu 20 lat, a odpowiedź dostałaś od moderatorki, smart działa przy zakupach od jednego sprzedawcy. Jeśli w Twoim przypadku udało się dokonywać zakupów w smarcie od różnych sprzedawców, to może odkryłaś błąd systemu i na tym skorzystałaś. Ewentualnie byłaś losowym użytkownikiem, który mógł dokonywać zakupów smart w kwocie poniżej 40zł. Takie promocje pojawiały się na allegro okresowo i dotyczyły wybranych osób.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kwakakk
#9 Pomysłodawca#

wygląda na to że należałam do wybrańców którzy mieli taką możliwość kupowania poniżej 40zł od różnych sprzedających z darmowa przesyłką smart. wygląda na to że ta możliwość już mi się skończyła o czym nie wiedziałam. Nie wiedziałam też że nie wszyscy tak mieli, stąd moje pytania tu na tym forum

oznacz moderatorów

Zbaraza89
#7 Wielbiciel#

Ja też miałam taka możliwość by kupować w ramach smarta poniżej 45pln od różnych sprzedających, byleby w sumie podczas jednego zakupu kupic.cos powyżej 45pln. Na allegro jestem również lata i kupuje tutaj bardzo często.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Do 30 kwietnia były testy na 🐰 allegro 

oznacz moderatorów

jez1987
#7 Wielbiciel#

Ja również miałem taką możliwość od około roku aż do początku maja. Kupowałem mnóstwo drobnych rzeczy na budowę czy dla dziecka od kilku sprzedawców po kilka złotych, a gdy sumarycznie było powyżej 40 zł wszystkie dostawy były za free.

oznacz moderatorów