anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ups długo będzie głównym kurierem Allegro ? wiecznie problem

Thc4Life
#2 Obserwator#

Czy ktoś w ogóle sprawdził ups  jak ta firma funkcjonuje ?    Bo w ofercie  oni nawet nie mają telefonu do odbiorcy ?  kurierzy którzy  nawet domofonem nie raczą zadzwonić .   A jak w przypadku mojego Kolegi ma wejście przez bramę i klatkę w podwórku to kurier na 50 m prostej drogi zabłądził i dał awizo .  firma ma okropne oceny w necie .  Więc zastanawiam się czym Allegro się sugerowało wpisując ta popapraną firmę w program smart ?  co było złego w DPD ?  że mieli telefony ? że znajdywali ludzi żeby doręczyć przesyłkę ?   czy jak zwykle o pieniądze ?


ps.  mam nadzieję że Allegro dba o świadczenie jakości usługi zwłaszcza ze firmują to smartem . Pozdrawiam oby nigdy więcej ups. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Thc4Life https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/jak-walczyć-z-dpd-opłaty-dodatkowe/m-p/373...

ten wątek nie jest na temat , który otworzyłeś  ,ale może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie 

oznacz moderatorów

Thc4Life
#2 Obserwator#

UPS jest usługą smart ?    

oznacz moderatorów

Thc4Life
#2 Obserwator#

z DPD to ja zachwycony byłem .  to UPS  to jest jakaś patologiczna firma 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

poczytaj o wałkach z dopłatami do paczek stosowanymi przez DPD, to od razu będziesz mniej zachwycony. Nie ma kuriera idealnego, wszyscy są nastawieni na dojenie klientów, czyli nas w każdy możliwy sposób, a głównie nieuczciwie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów