anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego kupując (ostatnie moje zakupy) przez smart nie mam do wyboru paczkomatów inpost ?

pawlak100
#7 Wielbiciel#

Dlaczego kupując (ostatnie moje zakupy) przez smart nie mam do wyboru paczkomatów inpost ? Tylko olen oddalony o 5 km,, lub poczta gdzie zawsze jest kolejka, żabka i ruch to samo kolejka i jeszcze brak możliwości zaparkowania lub kurier który zawsze przyjeżdża do południa kiedy nikogo nie ma.  To jakiś obsurdalny gigantyczny krok w tył dla allegro.  Dlaczego tak jest ktoś wie?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedawca nie ma obowiązku udostępniać w Smart paczkomatów. Może udostępniać inne punkty odbioru i jest to zgodne z regulaminem. Poszukaj innego sprzedawcy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pawlak100 Dlatego że tej metody dostawy sprzedawca nie udostępnia, szukaj takiej oferty z opcją Paczkomat.

oznacz moderatorów

pawlak100
#7 Wielbiciel#

Ok. Teraz rozumiem 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Niekoniecznie tak jest, stawiałbym też na jakieś błędy Allegro. Tydzień temu w niedzielę klientka kupowała u mnie przedmiot za 45 zł , wybrała wysyłkę listem poleconym ze smartem.

We wtorek dzwonię do klientki i ją informuję, że listem mogę dopiero we czwartek wysłać (paczki zawożę na pocztę, a musiałem auto na warsztacie postawić). Ona na to, że też wolałaby paczkomatem - lecz nie było takiej opcji do wyboru (a na aukcji oczywiście mam dostępne). Więc szybka akcja - anulowanie zamówienia i złożenie ponownego - teraz już wszystkie opcje smart były dostępne.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów