anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam dopiero za 45 zł smarta

Client:60262009
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry od nowego roku weszło mi na allegro że dopiero za 45 zł mam smarta dlaczego tak jest myślałem najpierw że dla wszystkich ale przyjaciel ma normalnie że 40 czy ktoś jeszcze ma za dopiero za 45 zł ma smarta ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko zależy kiedy został zakupiony, dla starych którzy kupili Smarta przed 21.11 jest 40zł a dla nowych po 21..1 jest 45 i tyle.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

W normalnych okolicznościach każdy myślący człowiek przed skorzystaniem z danej usługi czyta jej regulamin.
Jedni czytaja ze zrozumieniem inni zaś nie.
No i mamy to co mamy.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Client:104371448 niektórzy to kompletnie nie czytają co kupują. Nieważne, czy usługa Allegro, czy towar/usługa od innego sprzedawcy. Ostatnio jeden kupujący w dyskusji stwierdził, że nie czytał naszego opisu bo jest za długi i męczący. Przeczytał tytuł z katalogu Allegro i finito, stwierdził, ze to wystarczy. Gorąco go namawiamy by naszą decyzją spróbował obalić w sądzie, bo chcemy by sędzia też miał trochę rozrywki. 🙂

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@medalik_2009 : m a s a k r a.

No ale mamy już pokolenie Brajanków i Dżesik którzy dorośli 😄

Poza tym wiem co i jak bo pracowalemw handlu w tym trzy lata na Allegro. Nigdy wiecej Allegro a handel to moze ale w jakiś dziale handlowym; nigdy w bezposrednim kontakcie z klientem  😉

oznacz moderatorów