anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mimo opłacenia dostawy SMART naliczono mi za przesyłkę 8,99 zł za ostanie zakupy.

eric96
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@eric96 oferta lub transport nie była oznaczona Smart lub zakup poniżej 45 zł 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL są trochę inne zasady, tam Ty i sprzedający musicie mieć Smarta i sprzedający ma ograniczoną do wysyłek na kwartał w Smarcie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eric96 Cześć. Wartość zakupów (bez kosztów dostawy) wynosiła 15.98 zł, a dla zamówień w ramach Allegro Smart musi być to kwota powyżej 40/45 zł (w zależności od tego, kiedy aktywowałeś Smarta na swoim koncie). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Xantao
#1 Nowicjusz#

Hej. Odgrzeję trochę kotleta ale zapytam tutaj bo mam podobny problem, otóż dziś spotkałem się z sytuacją gdzie smart działał od kwoty 55zł czy jest to możliwe? Miałem w koszyku zakupy za 43zł dołożyłem coś tam za 3.5 i miałem 46.5zl i oczywiście napis dołóż 8.5 do darmowej przesyłki,  zawsze ogarniałem co i jak ale nigdzie w regulaminie nie ma napisane o smart za min. 55zł i było to na paczkomat, także to błąd ze strony allegro czy może sprzedawcy mają już możliwość ustalenia własnej kwoty minimalnej?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Te same metody dostawy ten sam sprzedajacy ? nie >paczkomat od 45zł a przed 21..11.2022 40zl a dla niektórych od 0zl.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Xantao Możliwe, że było to zamówienie z dostawą kurierską i wówczas, według nowych zasad, minimalna wartość zamówienia musi wynosić 60 zł. W przypadku paczkomatów to zawsze 40 zł lub 45 zł (w zależności od warunków), ale nie ma możliwości, aby sprzedający sam ustalił kwotę minimalną we własnych ofertach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów