anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mimo Smart! mam doliczany koszt dostawy?

1joule
#7 Wielbiciel#

Jestem smart .Artykuły kupowane przeze mnie są smart. Kwoty wymagane są.a Mimo to nie ma darmowej dostawy.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

1joule forma dostawy też musi być oznaczona ikona ,,smart,, oraz suma kosztów dostawy nie może przekroczyć 40zł . Tak się dzieje przy produktach o dużych gabarytach i ciężkich .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@1joule Musisz kupować towar za minimum 40 zł. Musisz wybierać oferty z IKONĄ SMART i sposoby wysłki z IKONĄ SMART. Nie ma znaczka Smart przy metodzie wysyłki, nie ma darmowej dostawy. Jeśli kupujesz kilka przedmiotów, wszystkie muszą mieć taką samą metodę wysyłki ze znaczkiem Smart. Koszt wysyłki wszystkich przedmiotów nie może przekraczać 40 zł, wtedy Smart znika.

Zobacz tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@1joule, przejrzałam też Twoje ostatnie zakupy i wszystkie miały darmową dostawę w ramach Smart!

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

1joule
#7 Wielbiciel#

Kupilem 5 przedmiotow .Wszystkie smart. o

Od 1 sprzedajacego. Suma69,11.Przy wyborze paczkomat-oplata ok 39 pln. Wybralem odbior w punkcie-oplata 0,00 pln. Więc kupiłem-i nadal tego nie rozumiem.

oznacz moderatorów