anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja paczka utknęła gdzies po drodze i nie ma nawet przybliżonego terminu dostawy?

Aaniaa_
#1 Nowicjusz#

Dlaczego moja paczka utknęła gdzies po drodze i nie ma nawet przybliżonego terminu dostawy? Bardzo zależało mi na szybkiej dostawię, miała być we wtorek a nadal jej nie ma, podróż zaczęła Kielce - Warszawa- Bislystok- Warszawa i od wczoraj po godz 10 stop, gdzie z Białegostoku powinna trafić już do mnie...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jak one to to norma. Trzeba patrzeć jaka dostawę się wybiera. Postów tu do tego co dzień co najmniej kilka... Allegrowa jakość, a wina zwalona na sprzedawcę włączającego to PRZYMUSOWO i nie mającego nic wspólnego z pięknym komunikatem o czasie dostawy. Jak to inna metoda dostawy to powodzie swoje robią. Inpost nawet na śledzeniach dodał w związku z tym komunikat o możliwości opóźnionej o 1 dzień dostawy.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Aaniaa_ czy chodzi o zamówienie nr 78ec4bb0-73a3-11ef-b5f5-839f48d9bd46?
Jeśli tak, to zgodnie z inormacją na stronie śledzenia przesyłki, "przesyłka jest już w drodze. O planowanych godzinach dostawy poinformujemy Odbiorcę, gdy zostanie przekazana do doręczenia kurierowi". 
Jeśli potrzebujesz konkretne informacje na jej temat, konieczny będzie kontakt z supportem przewoźnika. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów