anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma Paczkomatów ? .Dlaczego nie mogę zapłacić przez swój bank ?.Dlaczego Payu szwankuje!

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego nie ma Paczkomatów ? . Dlaczego nie mogę zapłacić przez swój bank ?. Dlaczego Payu szwankuje !.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Paczkomatów może nie być dlatego, że sprzedawca ich nie udostępnia. Przez swój bank zapłacić możesz na pewno, tylko chyba nie potrafisz. PayU nie szwankuje. Nie krzycz, tylko napisz z czym konkretnie masz problem i jak on się objawia.

oznacz moderatorów

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Nie krzyczę tylko się wk***iam jak Allegro ułatwia sobie mając w d**pie użytkowników. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co. Jedyne możliwości opłaty zakupu to: PayU, który żąda podania pełnego numeru karty debetowej (?) !. - BLIK, którego nie chcę i przelew tradycyjny, który - wiadomo. Przed "zmianami" klikałem opłać, przekierowało na metody, wybierałem swój bank i po kłopocie. Proszę teraz opłacić zakup.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@janusz150254 Tak, za zakupy płaci się tu zazwyczaj przez PayU (Allegro Finanse), jeśli się z tym nie zgadzasz, nie kupuj. Możesz jeszcze poprosić sprzedawcę o numer konta bankowego do zapłaty bezpośredniej na jego rachunek, z pominięciem Allegro Finanse, to nie jest zabronione. Jeśli poda, zapłacisz w ten sposób. Przelewem tradycyjnym przez Payu także możesz zapłacić, wybierasz tę metodę, wchodzisz na stronę swojego banku i robisz przelew.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@janusz150254, jeśli masz problem z realizacją konkretnego zamówienia, podaj mi proszę jego numer, jeśli tylko będę mogła, chętnie Ci pomogę. Co do wyboru samych płatności - masz do wyboru kilka możliwości, sam decydujesz, która najbardziej Ci odpowiada. Brak konkretnej metody dostarczenia przesyłki to już z kolei decyzja Sprzedającego.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów