anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widze lokalizacji paczkomatu ktory do tej pory wybieralam?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:36078950
#8 Zapaleniec#

hej, paczkomat do ktorego do tej pory wybieralam przesylki nie jest widoczny na mapie allegro? paczkomat dziala caly czas. ( balonowa wrocław) Dodatkowo w aplikacji mam info ,ze nie widac mojej lokazliacji , hak moge to zmienic? opcje lokalizacji mam wlaczona w telefonie. dzieki za pomoc 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
vonNogay
#17 Koryfeusz#

Hej, może jednak przestał działać (ma awarię albo gdzieś go przenoszą). Może @InPost wyjaśni? 🙂

oznacz moderatorów
Client:36078950
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Dobry pomysł. Sprawdzę czy nie ma awarii itp. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

@Client:36078950 Zazwyczaj jeśli nie można wybrać paczkomatu na mapie to takie są przyczyny. Jutro tutaj Inpost napisze w czym jest problem 🙂 Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wygląda że to coś u Ciebie, spróbuj poszukać z Google a nie z Apki,paczkomat jest czynny(sprawdzałem), możesz dopytać na infolinii InPostu 722 444 000 

oznacz moderatorów
Client:36078950
#8 Zapaleniec#

Próbowałam na różnych urządzeniach i nie mogę wybrać tego paczlomatu ,tzn nie widzę go.  

P.s. nie rozumiem ostatniej części komentarza...tańcz ? Chyba nie do tej wiadomości...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:36078950 Bo to jest taki stały dopisek nie odnoszący się do tego wątku.🤣

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@Client:36078950 

Paczkomat WRO74M, zlokalizowany we Wrocławiu przy ulicy Balonowej 30 został czasowo wyłączony z użytkowania z uwagi na prowadzone prace remontowe w pobliżu maszyny. W imieniu firmy przepraszamy za niedogodności oraz zachęcamy do korzystania z pobliskich Paczkomatów: Wrocław, 54-440, Rogowska, 1 (WRO181M),  Wrocław, 54-314, Hermanowska, 43 (WRO31A), Wrocław, 54-440, Rogowska, 62A (WRO163M).

oznacz moderatorów