anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego płacę za kuriera będąc smart i kupując od jednego sprzedawcy za ponad 100 zł?

Client:48659743
#7 Wielbiciel#

Starałem się zrozumieć zasady i myślę, że zrozumiałem, ale nie potrafię zrozumieć dlaczego płacę za kuriera, gdy zakupiłem od jednego sprzedawcy towar za ponad 100zł? Do paczkomatu byłoby za darmo, ale w mojej okolicy nie ma takiego paczkomatu. Jestem osobą niepełnosprawną i każda złotówka ma dla mnie znaczenie, dlatego chyba zrezygnuję za całorocznie opłacony smart.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48659743 Nie wszystko powyżej 100zł jest z darmową dostawą, musisz szukać takich ofert które to mają, sprzedawca musi ją udostępniać. Może to trochę ci pomoże:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:48659743 sprawdziłeś czy sprzedający udostępnia przesyłkę kurierską ze smartem? To, że ty masz wykupionego smarta nie znaczy, że u każdego zrobisz zakupy z bezpłatną przesyłką kurierską 🙂  

oznacz moderatorów

Client:48659743
#7 Wielbiciel#

Właśnie o to chodzi, że wybrałem artykuły ze znaczkiem smart.

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:48659743  regulamin smarta. smart nie oznacza ZAWSZE bezpłatnego transportu. Sprzedający moze oferowac np tylko paczkomaty smart. Nie mozesz tez łaczyc roznych opcji smart - tzn aukcja ze smart paczkomaty + aukcja ze smart kurier nie równa się darmowy transport. Musisz poczytać regulamin smarka.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48659743 Wysyłka kurierem w zakładce Dostawa musi być oznaczona ikoną Smart. Jeśli brak ikony, dostawa będzie płatna. Szukaj ofert ze znaczkiem Smart.

oznacz moderatorów

Client:48659743
#7 Wielbiciel#

Wybierałem oferty ze znaczkiem smart!?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Oferty to nie wszystko. SPOSÓB DOSTAWY - KURIER też ma mieć znaczek Smart.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:48659743 ten znaczek może dotyczyć tylko dostawy do paczkomatu. W ustawieniach dostawy musi być widoczny znaczek smart, przy dostawie kurierem 🙂

oznacz moderatorów