anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego place za dostawę jeśli robię za minimum 40 PLN a mam allegro smart

Client:49877834
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry  ja z pytaniem dlaczego muszę płacić za dostawę skoro mam allegro Smart a zakupy robię powyżej 40 PLN?  Proszę o odpowiedź 

 

Dziękuję 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:49877834 Bo należy czytać ze zrozumieniem. Smark nie oznacza wszystkich darmowych dostaw. Nie każdy sprzedawca oferuje Smarka. Są różne typy Smarka i nie można ich łączyć. Gdy kwota DOSTAWY przekroczy 40PLN Smark znika... itp itd...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

marek36978
#7 Wielbiciel#

Dlatego, że trzeba zobaczyć i przeczytać w zakładce "dostawy" Nie wszystko się łapie i nie wszyscy oferują wszystko w dostawie Smart....

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:49877834 Dlatego, że Smart nie jest gwarancją darmowych dostaw w każdej sytuacji. Zakup musi być powyżej 40 zł lub powyżej 80 zł z kurierem, sprzedawca musi być oznaczony ikoną Smart, metoda wysyłki wybrana przez Ciebie u tego sprzedawcy też musi mieć znaczek Smart. Nie ma znaczka Smart przy metodzie dostawy, nie ma darmowej dostawy. Jeśli kupujesz klika przedmiotów, każdy musi mieć tą samą metodę dostawy Smart, koszt wysyłki wielu przedmiotów nie może przekroczyć 40 zł. Zobacz tutaj; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Smart to nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49877834 jakie zamówienie masz na myśli? Twoje 11 ostatnich zakupów było Smart! i nie zapłaciłeś za dostawę (tylko oferta z 4.05.2021 nie łapała się na Smart! ale i tak była darmowa dostawa), a ostatnie zamówienie bez Smart! jest z 21.01.2021r i w tych ofertach sprzedający nie udostępniał metod dostawy ze Smart! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów