anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego usługa Smart będzie droższa?

dawidkozbial
#8 Zapaleniec#

Cena za usługę wzrasta, zostaje zabrana funkcja dzielenia z bliskimi Allegro Family, nic nowego nie zostało dodane. W związku z tym nie rozumiem czemu cena 49 zł została zwiększona na 59,90 zł.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

dawidkozbial
#8 Zapaleniec#

No, ale przecież Allegro nie obniża kosztów sprzedającym. Gdyby te pieniądze szły do nich to nie mam nic przeciwko.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

prawda jest taka że to że ty kupisz w smarcie to sprzedawca musi jeszcze allegro dopłacić za wystawienie smart oferty jak się sprzeda. Ty masz darmo ale sprzedawca nie ma darmo za wysyłkę do ciebie ma tylko to że się częściej i wyżej oferta wyświetla bo niekoniecznie się częściej sprzeda bo wielu ma smarta w ofertach

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@dawidkozbial Zadam Ci kilka prostych pytań , może w nich znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie .

-dlaczego w sklepach podrożał papier szlachetny ok + 50 %....szary nie szlachetny podobnie-

-       dlaczego środki piorące podrożały +30%

- dlaczego wzrosła pensja minimalna i emerki

- dlaczego podrożało paliwo

- dlaczego poszły do góry czynsze , energia ,c.o itp.

- dlaczego podrożały media 

- dlaczego w sieciówkach są takie kiepskie promocje .... dawniej były lepsze 

-dlaczego rząd podnosi ,,pińsetplus,,

pytania można mnożyć w nieskończoność , ale odpowiedź jest tylko jedna 

ROSNĄ W ZASTRASZAJĄCYM TEMPIE KOSZT PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSP.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria jedni mówią że wina putina, inni że tuska, inni że inflacja, ja twierdzę że to wypadkowa wielu czynników w ty ekogłupoty ue co próbuje zbawiać świat robią z europejczyków dziadów

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@dawidkozbial Do każdej wysyłki smart dokłada sprzedający > a koszty pakowania i później rozpakowania tego zwrotu > koszt pracownika > nikt tego za darmo nie robi

Ty kupujesz ze smartem i jesteś happy, bo masz dostawę za darmo > ale to kupujący ponosi częściowo koszty tej "darmowej" polityki Allegro

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@dawidkozbial wyszukaj sobie post jak to ktoś kupił wibrator potem odsyła powód nie pasuje mi ten rozpakowany wibrator z wyuszczonym w ofercie ograniczonym zwrotem bo to produkt higieniczny, nastepnie zakłada dyskusję i wyszarpuje od allegro protect i jeszcze negatywa wali sprzedawcy bo nie oddał kasy na co allegro odpisuje, że nie mogą ściągnąć nega bo to subiektywna ocena kupującego. Mniej więcej tak kupowanie na allegro wygląda coraz częściej. O takich kwiatkach jak zwracanie nie swoich zakupionych rzeczy nawet nie wspomnę. Chciałbyś potem dostać przymierzany wibrator? 

oznacz moderatorów

dawidkozbial
#8 Zapaleniec#

Z tego co czytam to ciężko mają tutaj sprzedający. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@dawidkozbial mało czytałeś, ciężko to słabe określenie bo z tego co ja się tu oczytałem przez ten rok jak tu siedzę to sprzydałoby się tu kilka kont policji, uokiku, rzecznika ochrony konsumentów i prawników bo stopień upośledzenia nadinterpretacji prawa przez strony wybija dekiel... ostatnio hitem było wypłacenie ap za niedoręczenie paczki za pobraniem, gdzie paczka nie wyszła bo nie było towaru na magazynie, a pracownik allegro nie zauważył i rozpatrzył pozytywnie wniosek, w którym kupujący wpisał sobie gratyfikacja finansowa za brak towaru. jakby sprzedawca nie darł się na forum o tej jawnej głupocie miałby ap doliczony do rachunku

oznacz moderatorów