anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego wyskakuje mi cena za kuriera w smart?

Wesola_Madzia
#10 Popularyzator#

Jak w temacie, jestem w SMART od dawna i nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Sprzedawca w produktach ma wpisane Allegro smart z kurierem, dodaję produkty do koszyka, wartość na ponad 50zł a w wysyłce albo odbiór osobisty 0zł albo kurier za 11 zł. A przecież powinno być 0zł skoro smart. O co chodzi?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Sojiro
#12 Orędownik#

Podrzuć może numer oferty, zerkniemy jak to wygląda. Może sprzedawca ma coś namieszane w cennikach.

oznacz moderatorów

Wesola_Madzia
#10 Popularyzator#

DUŻA MISKA MIEDNICA PRANIA PLASTIKOWA KUCHENNA 20l 11568890170 - Allegro.pl Tu masz jeden z produktów, oczywiście w koszyku mam ich znacznie wiecej

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Widzę, że nie wszystkie przedmioty sprzedającego są w ofercie Smart. Może, któryś z tych nie objętych ofertą znalazł się w koszyku?

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jest chyba jeszcze inna możliwość. A przynajmniej z rok temu miałam podobną sytuację i nie wiem czy to poprawili. Kupując wiele przedmiotów od jednego sprzedawcy też wyskakiwała mi opłata za smarta (tylko wtedy to był paczkomat). Problem się rozwiązał gdy podzieliłam zamówienie na 2 oddzielne zamówienia. Oba poszły za darmo smartem. Żeby było śmieszniej wcale nie było tego tak dużo żeby w jedną paczkę nie weszło. Raptem kosmetyki za 150 zł tylko same drobne jak kremy do rąk itp.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wesola_Madzia sprawdziłam i Smart! na Twoim koncie jest aktywny, w podesłanej ofercie nie udało mi się powtórzyć błędu. Wybierając ten produkt (2 szt), kwota przekroczyła 40 zł i dostawa Kurierem DPD jest darmowa z pakietem Smart!

la_nika_0-1646816887718.png
Czy to jest jedyny przedmiot w Twoim koszyku? Czy możesz podesłać zrzut z ofertami, które chcesz kupić oraz z informacją o koszcie dostawy?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Wesola_Madzia
#10 Popularyzator#

Screenshot_1.png

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Wesola_Madzia kurier Inpost nie bierze udziału w programie ,,smart ,, szukaj dostawy ze znaczkiem ,, smart ,,

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wesola_Madzia dziękuję! Problem stanowi oferta nr 11297893635 (duży kosz biurowy). Ponieważ w tej ofercie sprzedający nie udostępnia wspólnej metody dostawy z pozostałymi  - kuriera DPD. Jeśli usuniesz tą ofertę całe zamówienie będzie w ramach Smart! W tej sytuacji może warto napisać do sprzedającego z prośbą o zmianę cennika dostawy w ofercie nr 11297893635 i dodanie Kuriera DPD. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Wesola_Madzia
#10 Popularyzator#

Co za bzdura, to ja już wolę poszukać sobie innego sprzedawcę.

oznacz moderatorów