anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zakup jest nieopłacony?

atlasowy_wieszak
#7 Wielbiciel#
  • Zapłaciłam za zakup. PayU ściągnęło mi z konta a w moich zakupach widnieje mój zakup jako NIEOPLACONY. Jak to reklamować w Allagro.pl
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@atlasowy_wieszak Nie musisz reklamować. Prawdopodobnie Twoja wpłata została anulowana, więc wróci do Ciebie w ciągu 3 dni. Już teraz ponów płatność w zakładce Moje zakupy. Klikasz Szczegóły zakupu, a potem Rozwiń szczegóły zakupu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie doszło do opłacenia to środki wrócą na twoje konto a ty opłać:

Statusy dla wpłat w Allegro Finanse

  • Rozpoczęta – każda płatność w Allegro Finanse ma na początku status Rozpoczęta. Zwykle status płatności zmienia się po kilku minutach (w przypadku płatności kartą, BLIKIEM czy szybką płatnością). Jeśli status nie zmienia się mimo wpłaty, sprawdź czy pieniądze na pewno zostały pobrane z Twojego konta. Jeśli wpłata nie została pobrana, możesz anulować płatność, a następnie ponowić ją w zakładce Moje zakupy.
  • Anulowana – Twoja wpłata może mieć status Anulowana w następujących przypadkach:

    • pieniądze nie zostały przez Ciebie wpłacone za pomocą Allegro Finanse w ciągu 10 dni od wybrania sposobu zapłaty (w przypadku płatności kartą – w ciągu 5 dni)
    • wpłata została przez Ciebie anulowana – wówczas zlecimy zwrot pieniędzy na rachunek bankowy, z którego została zrealizowana. Pamiętaj, że w takim przypadku sprzedający wciąż może oczekiwać od Ciebie dokończenia rozpoczętej transakcji. Dowiedz się o odstąpieniu od umowy.
    • bank nie autoryzował Twojej wpłaty
    • pracownik PayU S.A. lub PayPro S.A. anulował Twoją wpłatę (w przypadku uzasadnionych podejrzeń dotyczących jej poprawności).

      Jeśli płatność jest anulowana, Sprzedający nie otrzymuje środków.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@atlasowy_wieszak 

@LEW433 skopiował swoją wypowiedź od Allegro. Tu masz link; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/status-platnosci/allegro-finanse-statusy-platnosci-1Mk5XgPzB... Poczytaj masz tam więcej informacji na ten temat. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atlasowy_wieszak w tej chwili status płatności Twojego ostatniego zamówienia to "nieudana", więc środki wrócą na Twoje konto, a Ty możesz ponowić płatność w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów