anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem zwrot za towar ale nie w całości, od sprzedawcy mam informacje o zwrocie całej kwoty

Client:38135118
#7 Wielbiciel#

Zwróciłem towar po sprawdzeniu ( okazało się że nie pasuje ), zgłosiłem zwrot towaru i wysłałem paczkomatem in post ( zakup na allegro smart ). Dostałem informację i korektę że została zwrócona cała kwota 128 zł przekazana do allegro a na konto wpłynęło o 21 zł mniej. Dlaczego tak się stało ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wygląda jakby koszt powrotu potrącił. Niby paczka powinna wrócić za darmo. Ale parę razy widziałam tu wzmianki, że kogoś za to skasowali.  Wczoraj był post gdzie sprzedawcę za paczkę smart skasowali właśnie na taką kwotę tylko dlatego, ze kurier paczkę B na siłę upchnął w skrytkę A. Najlepiej go spytaj. Jak coś zawsze możesz otworzyć dyskusję i tam też spytać. Chociaż o 20zł chyba nie ma sensu, o ile nie zacznie unikać odpowiedzi.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki nie , cyt ,,Dostałem informację i korektę że została zwrócona cała kwota 128 zł ,, bardziej mi podchodzi pod kupon wykorzystany podczas zakupu .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38135118 jeśli chodzi o zamówienie numer 2ac2fff1-04e1-11ef-b244-8fcab1eca631 z 27.04.2024 r., to powinieneś otrzymać zwrot na konto, ale pomniejszony o 50 zł (to kwota karty podarunkowej, którą wykorzystałeś przy płatności), natomiast ta kwota będzie do wykorzystania przy kolejnych zakupach w zakładce "Twoje zniżki" w formularzu płatności i dostawy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów