anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry, chciałabym zrezygnować z zakupy jakiego dokonałam, paczka jest jeszcze w nadaniu

pacmman
#7 Wielbiciel#

Witam, chciałabym zrezygnować z zakupu, paczka jest jeszcze w nadaniu bo była zamówiona w sobotę, płaciłam na konto jak mogę to zrobić? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Wchodzisz w "Moje zakupy", szczegóły i robisz anuluj zakup, a jak nie idzie robisz zwrot i juz. Tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pacmman 

Możesz wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.

Nie masz obowiązku wysyłania rezygnacji na stronie Allegro, rezygnacja wysłana mailem jest tak samo ważna.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@pacmman Anulowanie zakupu przez Allegro zdecydowanie ułatwi sprzedającemu odnalezienie zamówienia i zwrot wpłaty oraz odzyskanie prowizji, którą Allegro już mu naliczyło.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pacmman a u kogo kupiłeś, od przedsiębiorcy czy od prywatnego sprzedawcy? Były udostępnione warunki zwrotu?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@pacmman Najlepszym sposobem jest dobrze się zastanowić przed zakupem czy to co kupujesz jest ci potrzebne i czy cena jest odpowiednia ,unikniesz sam pisania formularzy o zwrot a sprzedawca nie będzie musiał wykonywać niepotrzebnie roboty z pakowaniem i szykowaniem wysyłki.

oznacz moderatorów