anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna data ważności allegro smart.

1Adaas1
#7 Wielbiciel#

Chciałbym aktywować allegro smart, ostatnio kupiłem sobie je na miesiąc , 15 września do 15 października, powtarzam kupiłem sobie tylko na miesiąc bez żadnej subskrypcji na dłużej, dzisiaj mamy 22 i chce sobie znowu tak samo zakupić  allegro smart na miesiąc i kiedy chce już opłacać je widzę że allegro smart będzie ważne od 15 paź 2023 - 15 lis 2023, no ale jak to ? przecież dzisiaj mamy 22 października, a więc powinno być od 22 października do 22 listopada, o co chodzi? brakuję kalendarza w firmie i allegro nie wie co to znaczy  "na miesiąc" czy  to jakiś błąd?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

1Adaas1
#7 Wielbiciel#

Co za absurd... czyli lepiej opłaca się założyć za każdym razem kupowania allegro smart na miesiąc nowe konto żeby allegro nie zabierało kilku dni z miesiąca... ŻENADA

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A tak to że jest 14dniowy okres wypowiedzenia i jak w tym czasie przedłużasz to bedzie tak, wykup 15dni po terminie a masz 14dni za darmo.

oznacz moderatorów

1Adaas1
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem, jaki okres wypowiedzenia? jak to allegro smart na miesiąc jest a nie subskrypcja... j

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@1Adaas1 Każda umowa ma okres wypowiedzenia i tu w Smarcie jest to 14 dni od czasu końca aktywnego. tego tak otwarcie nie piszą, musisz wejść w regulamin. Ale jest tak jak piszę możesz wierzyć.

oznacz moderatorów

1Adaas1
#7 Wielbiciel#

aaa, no nie wiedziałem ja **piiip**ziele wszędzie tylko chcą człowieka oszwabić jak nie na kasę, to na dni z allegro smart xD żałosne, no trudno już kupiłem te allegro smart za 14,99 zł na MIESIĄC , KTÓRY NIE POTRWA MIESIĄC Xd THX ALLEGRO 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jest.

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

Wykupujesz na miesiąc, ale działa 14 dni dłużej... więc dokup jak się dopiero skończy, bo ci policzy ten czas wypowiedzenia.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

1Adaas1
#7 Wielbiciel#

ok , to będę pamiętał na przyszłość.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@1Adaas1  Jeśli płaciłeś kartą i masz podpieta kartę to Allegro samo sobie pobrało za kolejny miesiąc. Za grudzień też sobie wezmą jesli nie zablokujesz tego procederu.

oznacz moderatorów

1Adaas1
#7 Wielbiciel#

Nie mam dzięki Bogu podpiętej karty pod to diabelstwo, jestem strasznie uczulony na takie akcję , bo wiem że wszędzie tak oszukują. 

oznacz moderatorów