anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie nadać przesyłkę z dostawą SMART do Żabki?

korzystneokazje
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, podpowie ktoś gdzie mam nadać paczkę jeśli klient kupił ją z opcją SMART dostawa do Żabki? Nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

mdrogeria
#21 Demiurg#

na poczcie korzystneokazje na poczcie  , wschodzisz mówisz ,, dzień dobry ,, , podajesz panience z okienka , robisz w tył zwrot i wychodzisz . Więcej szczegółów nie pamiętam 😁

oznacz moderatorów

korzystneokazje
#9 Pomysłodawca#

Zabawne 😄 czyli mam to nadać przez pocztę a klient odbierze w Żabce tak ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

korzystneokazje dlaczego piszesz zabawne , tak jest i już .

,,

Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch

oznacz moderatorów

korzystneokazje
#9 Pomysłodawca#

dziękuje bardzo za pomoc 🙂 miłego dnia!

oznacz moderatorów

jaruh8
#9 Pomysłodawca#

Podpinam się pod tenat, niestety ani w Zabce ano na poczcie nid mogę wysłać paczki kierowanej do odbiorcy który wybrał żabkę  mimo że mam etykietę wygenerowaną  przez allegro.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jaruh8, podasz numer tego zamówienia? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

jaruh8
#9 Pomysłodawca#

Proszę

00159007738206643056

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

to jest numer zamowienia czy nr przesyłki?

bo mi wyglada na nr przesylki.

oznacz moderatorów

jaruh8
#9 Pomysłodawca#

To jest numer przesyłki,  nie mam dostępu teraz do laptopa, a na smartfonie aplikacja allegro nie ma możliwości wejść w sprzedaż

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mr_oma po grzyba prosisz o numer przesyłki jak od soboty wiadome jest, że Poczta nie przyjmuje przesyłek Allegro Pocztex w żadnym wariancie, bo rzekomo wygasła umowa między Allegro a Pocztą. Jeśli rzeczywiście tak jest i to przegapiło Allegro, to osoby za to odpowiedzialne powinny jutro rano rejestrować się w urzędzie pracy jako bezrobotne.

oznacz moderatorów

jaruh8
#9 Pomysłodawca#

Numer zamówienia:

34f66ec0-51fb-11ed-937d-9b2d12a3c722

oznacz moderatorów

backstage
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, cieszyłem się że ta usługa jest udostępniona ale ja mam problem, klienci zamawiają u mnie często dostawę allegro pocztex kurier, odbiór w punkcie i w Żabce ale od dwóch miesięcy nie udało mi się nadać ani jednej paczki w żabce bo system ich nie widzi, co może być tego powodem dodam że etykiety były generowane przez Allegro. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@backstage przesyłki Pocztex nadasz tylko w urzędzie pocztowym.

oznacz moderatorów

backstage
#9 Pomysłodawca#

No to dziwne bo na, żabki oklejone są logiem pocztexu i pani powiedziała że normalnie ludzie normalnie nadają paczki ale ja nie mogę nadać Allegro Pocztex a niby współpraca jest 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@backstage Poczta uruchomiła taką możliwość  najpierw dla portalu z ciuchami na V, trochę później dla klientów indywidualnych. Pozostali klienci firmowi dalej tradycyjnie na poczcie muszą nadawać lub poprzez kuriera na własnej umowie i u niektórych brokerów kurierskich.

Allegro musiałoby załatwić taką możliwość w umowie z Pocztą.

oznacz moderatorów

backstage
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Założę się, że to bardziej kwesta "chcieć", a nie "móc". Po prostu Allegro nie chce wprowadzić takiej możliwości.

oznacz moderatorów