anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zgłosić zwrot towaru do allegro?

kasiulec89
#7 Wielbiciel#

Ustaliłam ze sprzedawcą ze zwróci mi pieniążki za towar ktory do niego wrócił przez to że nie dostałam SMS od inpostu o przesyłce  czekającej nanie w paczkomacie.. jednak przedawaca powiedział bym napisala do allegro o zwrot.

Gdzie to zrobić??pierwszy raz będę pisała o zwrot 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

kasiulec89 kod do odbioru znajdziesz w zakladce , ,moje zakupy - szczegóły u góry po lewej stronie ,, Tam również jest przycisk , ,zwróć zakup ,, skorzystaj z niego .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kasiulec89 W zasadzie zwrotu nie musisz robić, bo to nie Twoja wina, że nie otrzymałaś kodu, a w tej sytuacji należy Ci się zwrot wpłaty lub ponowna wysyłka na koszt sprzedawcy. Sprzedawca nie może wymagać od Ciebie w takiej sytuacji odstąpienia od umowy. Jeżeli jednak chcesz zrobić zwrot, masz dwie metody;

1.Wejdź w zakładkę Moje zakupy, przy właściwym przedmiocie kliknij Szczegóły zakupu, potem na dole Zwróć zakup, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

2. Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.

 

oznacz moderatorów