anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak liczy się przedłużenie umowy na Allegro Smart?

Ewuniaaa2403
#7 Wielbiciel#

Miałam Smart. Do 12lut. Nie kupiłam. Ponownie zakupiłam dopiero 17stego lutego a smarta następnego do zapłaty mam 12marca. Niesprawiedliwe powinno być do 16marca nie 12stego

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Bo kupiłaś w 14 - dniowym okresie wypowiedzenia umowy. Trzeba było poczekać od 12 lutego jeszcze 14 dni, Smart w tym czasie by nadal działał i dopiero po całkowitym wygaśnięciu kupić ponownie. Wtedy liczyłaby się data ponownego zakupu.

Jeżeli kupujesz Smart przykładowo na miesiąc, korzystasz z niego miesiąc + 14 dni.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Ewuniaaa2403 Dobrze, że kolejnego nie kupiłaś w dopiero w grudniu 😀 Pisz do Allegro i domagaj się swego.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Ewuniaaa2403 A wypowiedziałaś umowę ? Nie to znaczy że była aktywna tylko nie opłacona, więc płacąc później przedłużyli Ci okres z zachowaniem ciągłości 😞  jak byś poczekała 14 dni to wtedy allegro samo rozwiązuje umowę z tytułu nie opłacenia kolejnego okresu smarta 🙂

2. Umowa w zakresie świadczenia Usługi zawarta jest na czas nieokreślony, a Usługa ma charakter ciągły, z zastrzeżeniem, że Nabywca może zawrzeć w danym czasie wyłącznie jedną umowę na świadczenie Usługi niezależnie od liczby posiadanych przez siebie Kont. Zawarcie kolejnej umowy na świadczenie Usługi możliwe jest po rozwiązaniu wcześniejszej. Rozliczenie Usługi odbywa się w Okresach Rozliczeniowych.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-allegro-smart-jDel3gmrqt1

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ewuniaaa2403
#7 Wielbiciel#

Niesprawiedliwe trochę to

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Ewuniaaa2403  sprawiedliwości możesz dociekać w sądzie 😀

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

ale podejrzewam że z takim samym skutkiem jak wielu tu na forum

oznacz moderatorów

Ewuniaaa2403
#7 Wielbiciel#

Nawet tam sprawiedliwie nie ma😂😂😂

oznacz moderatorów