anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak ma wygladac platnosc

Mariuusz1978
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/oferta/kazkobut-1852-polbuty-wizytowe-braz-jasny-skora-43-8517732046

,Dobry wieczor zakupilem buty na aukcji i z powodu platnosci anulowanej   z payu pl dokonalem ponownie na konto allegro pieniadze powinny juz byc na kocie sprzedajacego i brak,posiadam potwierdzenie przelewu z poniedzialku tj.03,05,2021 a Allegro nie przekazalo wplaty co mam zrobi aby sprzedajacy otrzymal zaplate  i ja w pozniejszym czasie wysylke.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Jaki masz status tej wpłaty w zakładce Moje zakupy? Rozpoczęta? Zakończona? Jeśli zakończona, sprzedający pieniądze otrzymał i ma je w swojej zakładce Allegro Finanse.

Jak płaciłeś? Szybkim przelewem, kartą? Przelewem tradycyjnym? Przelewy tradycyjne dochodzą w czasie około 3 dni robocze.

oznacz moderatorów

Mariuusz1978
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry,przelew dla payo a wysylac sprzedajaej potwierdzenie wplaty nie posiada wplaty od 2 tygodni.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Co  masz w zakładce" maje zakupy"? Jeżeli masz ta napisane że płatność zakończona to sprzedawca otrzymał wpłatę.Screenshot_2021-05-13 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .png

oznacz moderatorów

Mariuusz1978
#7 Wielbiciel#

Status platnosci figuruje jako anulowany gdyz nie otrzymalem kredytu na zaplac pozniej ,wiec oplacilem  gotowka w kwocie 189zl z banku PKO BP na konto payo na nr bankowy83102055580000880230330062 tytulem tranzakcji xx2128659672xx www.allegro.pl

oznacz moderatorów