anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak można skorzystać z oszczędności z smart allegro

Client:53899838
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:53899838 zaznaczyć, skopiować do worda, powiększyć i pogrubić do formatu A4, wydrukować i powiesić na ścianie 😄

Jak chcesz korzystać z oszczędności to pierw trzeba je uzbierać, po każdym zakupie wrzucaj do skarbonki koszt wysyłki i potem rozbij skarbonkę i będą oszczędności 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie można to tylko reklama medialna Allegro, zrób Sobie zrzut ekranu na pamiątkę.🤣

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Można np zrobić zrzut ekranu „zaoszczędzonej” kwoty, po czym zamówić na Allegro wydruk tego zrzutu na jakimś ładnym papierze - taki powiedzmy 70x50 cm oraz do tego ładną ramkę (polecam z matową szybą antyrefleksyjną) i sobie to powiesić w domu. 
Wydruk i ramkę należy oczywiście zamówić ze SMARTem aby zaoszczędzić jeszcze więcej. 

oznacz moderatorów

czeni-c1
#10 Popularyzator#

Oszczędność, to przesyłki za darmo. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:53899838 To co ci się wyświetla jako oszczędność to zwykła fikcja abyś tylko więcej kupował ze Smartem a rzeczywistość jest taka że kupujesz produkty o wyższej cenie z wliczonymi kosztami smarta w jego cenę jakie ponosi sprzedawca . Tobie ma się tylko wydawać że to jest dla ciebie lepiej i taniej a tak nie jest .Zwykły przykład -kupujesz kilka pozycji od jednego sprzedawcy w smarcie gdzie każdy jest droższy o kilka złotych od takiego samego przedmiotu w innym sklepie bez smarta i więcej tracisz na darmowej dostawie niż byś zapłacił za jedną wysyłkę bez smarta.

oznacz moderatorów

czeni-c1
#10 Popularyzator#

Nie do końca masz rację. Kiedy szukam jakiegoś przedmiotu, to sprawdzam co mi się lepiej opłaca, kupić ze smartem czy bez. Zawsze kilka złotych jestem do przodu, a przy okazji mam zagwarantowany darmowy zwrot.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@czeni-c1  Oszczędności są pozorne bo wiele towarów - szczególnie tańszy asortyment jest na Allegro czasem nawet kilkukrotnie droższy niż w sklepach… 
Jeśli natomiast porównujesz oferty w ramach samego Allegro to tak - SMART jest korzystny. 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Nie do końca Ci się opłaca bo rzecz która w sklepie jest warta 3 zł na allegro kupujesz za 40 zł a drugi przedmiot o wartości 14 zł w zwykłym sklepie na allegro kupujesz za 40zł. Tylko Ci się wydaje że się opłaca.

oznacz moderatorów

czeni-c1
#10 Popularyzator#

A czy myślisz, że zanim  kupię na Allegro, to nie sprawdzam ceny w sklepach ? Czyli w tym przypadku Twoja teza nie ma racji. Jak zwykle pierwsze sprawdzam w sklepach stacjonarnych, później sprawdzam, jak napisałem powyżej, różnicę w cenie bez smarta i ze smartem i dopiero wtedy wybieram najlepszą opcję i kupuję.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Może sprawdzasz. Ja też sprawdzam i jakoś tak się dzieje że najlepsza oferta jest w innym miejscu niż na all. Chyba od roku na tym portalu już nic nie kupiłem ale dalej próbuje. Mam nawet jakieś gratisowe darmowe wysyłki.

oznacz moderatorów