anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak oznaczyć paczkę zwrotną

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:71466964
#7 Wielbiciel#

Muszę wysłać paczkę zwrotną poprzez wysyłkę własną. Nie posiadam informacji o sprzedającym i gdy piszę nie otrzymuję wiadomości zwrotnych. Co muszę napisać na paczce? Dostałam bardzo skomplikowany adres (praktycznie 2 linijki losowych liter) i jakiś numer zwrotu. Nie wiem jak oznaczyć paczkę bo nie posiadam etykiety. Proszę o dokładną wiadomość i opis. Z góry dziękuję

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
LEW433
#21 Demiurg#

A My skąd mamy wiedzieć dokąd masz wysłać, wszystko powinno być opisane w ofercie w zakładce zwroty.

oznacz moderatorów
Client:71466964
#7 Wielbiciel#

Zdaję sobie sprawę że nie wiecie gdzie mam wysłać paczkę chodzi mi tylko o to co mam gdzie napisać. Jakie informacje powinny się znaleźć na paczce. Pierwszy raz dokonuję zwrotu i mam podane tylko dwie informacje 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko zależy od tego jak np paczkomat wystarczy kod, poczta >etykieta.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:71466964  Przede wszystkim musisz zawiadomić Allegro, poprzez odpowiednie kliknięcie w  zakładce zakupy na swoim koncie.  Tam będą okienka do zaznaczenia, dlaczego zwracasz itd...

Jeśli to wykonasz dostaniesz kod zwrotu do paczkomatu.  Malujesz kod flamastrem na paczce i zasuwasz do paczkomatu.

Czego jeszcze nie wiesz?

oznacz moderatorów
Client:71466964
#7 Wielbiciel#

Nie wiem o jakie okienko do zaznaczania chodzi. Weszłam w zakładkę zakupy i nie rozumiem co dalej zrobić i w co kliknąć

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tam masz jak wygląda zakładka zwrot. Ty wchodzisz tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione schodzisz w dól i masz "zwróć zakup" i wszystko się wyświetli. Tu masz instrukcję: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/jak-zwrocic-zakup-GDeq5VeKRHD#ja...

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:71466964  Oczywiście kliknij ten konkretny zakup, wyświetli się opcja Rozwiń szczególy zakupu. Tam będzie wszystko.

Czy naprawdę musimy za rączkę prowadzić?

oznacz moderatorów
Client:71466964
#7 Wielbiciel#

Nie nie trzeba zadaje pytanie i pisałam że już tam byłam i wchodziłam bo jakoś przecież wypełniłam formularz, chodziło mi tylko o to czy numer zwrotu i kod zwrotu to to samo i jak nadać zwrotnią paczkę gdy mam zaznaczoną wysyłkę samodzielną

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak metoda tego zwrotu paczkomat? tak to to samo piszesz ten kod na paczce i tym samym kodem otwierasz skrytkę.

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@br. gwoli wyjasnienia: Pacjentka kupila bez SMART, wysyłka na koszt kupującego, adres w Chinach 😉

W dodatku zalozyla kilka innych identycznych wątków.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:71466964  Pewnie to była paczka od Mikołaja, one są bezzwrotne.

Zaskakujesz nas tym pytaniem, to nie wiesz skąd otrzymałeś paczkę?  Nie otwieraj jej przypadkiem bo wiesz pewnie że takie niczyje paczki wybuchają czasem..... 👿

oznacz moderatorów
Client:71466964
#7 Wielbiciel#

 Posiadam informacje o sprzedającym tylko z etykiety która była na paczce. Czy to te dane musze użyć do nowego wysłania paczki?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A to nie zakup od prywatnego sprzedającego?

oznacz moderatorów
Client:71466964
#7 Wielbiciel#

Nie wiem jak to sprawdzić. Weszłam na profil sprzedawcy i znalazłam informacje o email numerze telefonu i nazwie firmy , nazwa firmy została mi podana jako adres w informacjach dotyczących zwrotu więc już zabardzo nie wiem na co mam wysłac)

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przykład:

LEW433_1-1674596132028.png

 

oznacz moderatorów
Client:71466964
#7 Wielbiciel#

Ja już mam wypełnione to wszystko tylko że musiałam dać wysyłka własna ale nie wiem jak otrzymać kod zwrotu

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Jeżeli wysyłka własna to niestety kodu nie dostaniesz.  Wysyłasz na własny koszt na adres jaki podał sprzedający w zakładce Zwroty.

Piszesz w dziale Smart dla kupujących więc myślałem że masz bezpłatny zwrot.

To tak jest jeśli się zadaje pytanie a nie mówi się o co chodzi,  taka zgadywanka czy quiz to był?

oznacz moderatorów
Client:71466964
#7 Wielbiciel#

Czyli musze pójść na poczte? A jak podpisac tą paczke adres jest strasznie długi czy wystarczy tylko go napisać?

oznacz moderatorów