anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć opłatę za zakupy u tego samego sprzedawcy który ma więcej kont?

ZUZIA20001
#2 Obserwator#

Zakupiłam kilka rzeczy u tego samego sprzedawcy ale z dwóch jego różnych kont,chciałabym je opłacić ale jako jedna przesyłka bo wychodzi mi że muszę zapłacić za  każdą z osobna ,nie mogę skorzystać ze smarta bo tylko łącząc je mają pożądaną kwotę.Jak mam to zrobić?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Tak się nie da.

oznacz moderatorów

ZUZIA20001
#2 Obserwator#

Dlaczego się nie da ? Czyli ja mam opłacić dwa razy za przesyłkę,która i tak przyjdzie jako jedna

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zakup na dwóch kontach to jak przyjdzie jako jedna?

oznacz moderatorów

ZUZIA20001
#2 Obserwator#

Konta należą do tego samego sprzedawcy

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale dwa różne. Najlepiej skontaktuj się ze sprzedającym i może dojdziecie do jakiegoś porozumienia.

oznacz moderatorów

ZUZIA20001
#2 Obserwator#

Co to znaczy różne? Gość prowadzi sobie dwa sklepy tylko każdy pod inną nazwą użytkownika ,ja kupuję w jedny i w drugim i chcę zapłacić za wszystko i skorzystać ze smarta a nie opłacać podwójnych przesyłek bo on i tak spakuje wszystko do jednej paczki i wyśle

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Zapytaj sprzedawcy 🙂 może to droppshiping i wysyła z różnych hurtowni i nie wyśle w 1 paczce. Moze ma dwie siedziby z innym asortymentem. Różnie może być - ale najpewniej zapytać jego czy da rade w jednej paczce i jak kupić aby nie płacić za 2 przesyłki

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak napisałem skontaktuj się z nim, nie wyśle w jednej bo tak nie może.

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Czemu nie może niby 😜

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

bo dla Allegro to 2 rózne konta sprzedawcy, do każdego zamówienia musi powstać co najmniej 1 etykieta transportowa. Jak nie dołączy numeru przesyłki do każdego z zamówień, to będzie wyglądało jakby nie wysłał. Allegro mu da ujemne punkty za niewysłanie,  a kupujący założy dyskusję.

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Niby tak ale jak wklei ten sam numer do obydwóch transakcji.  

A klient jak dostanie towar zgodny czemu ma zakładać dyskusje. Oczywiście jeśli nie chce wymusić ale zakładając że to uczciwy kupujący 

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Tak, ale to ukłon sprzedawcy, nie musi się na to godzić - to nie jest standard i nie można tego wymuszać....

Twoje założenia są utopijne niestety. Jak się chce mieć dobre serce to tzreba mieć twarde co innego.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Mi się raz zdarzyło ugiąć, bo kupujący był tak upierdliwy, że dzwonił wieczorami, że to nieakceptowalne i utrudniam kupowanie. Wysłałam w 1 przesyłce oba zamówienia, a jeden i ten sam numer przesyłki wkleiłam w zamówieniach na obu kontach.

W menegerze przesyłek inpost za to widniało jedno zamówienie jakby niezrealizowane na koncie, z którego nie generowałam fizycznie etykiety i wiecznie zakłócało pracę na tym programie. 

 

oznacz moderatorów