anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak poprosić i zrealizować zakup wielu przedmiotów w Allegro Family

TWiMM
#7 Wielbiciel#

 Dzień dobry.

Proszę o pomoc, bo nie znalazłem odpowiedzi na swoje problemy.

Włączyłem Allegro Family, dołączyli zaproszeni członkowie rodziny. I tu napotkaliśmy dwa problemy.

1. U członka rodziny - nie mogliśmy poprosić o zakup przedmiotów z koszyka jedną prośbą. Musieliśmy wchodzić w każdy przedmiot i z głownego poziomu prosić o zakup. Wszystkie przedmioty były od jednego sprzedawcy.

2. U mnie - nie mogłem zakupić wszystkich przedmiotów o które mnie poproszono. Każda prośba była osobną transakcją, pomimo, że  wszystkie przedmioty miały być zakupione od jednego sprzedawcy. W ten sposób nie mógłbym skorzystać ze Allegro Smart.

Coś źle robimy? Może jest gdzieś jakaś instrukcja.

Dziękuję za pomoc.

Tomek.

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

estaw1
#8 Zapaleniec#

@TWiMM Wszystko dobrze robicie, niestety tak to działa. Trzeba kupować pojedynczo. 

oznacz moderatorów

TWiMM
#7 Wielbiciel#

@estaw1 dziękuję za odpowiedź. No szkoda, mam nadzieję, że będą zmiany.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TWiMM Jest to stosunkowo nowa usługa, wciąż nad nią pracujemy i z biegiem czasu będzie udoskonalana 🙂

Jeśli masz sugestie dotyczące działania Allegro Family, koniecznie zgłoś nam swój pomysł tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/idb-p/zglos-pomysl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pietrasklaudia
#7 Wielbiciel#

Czy zostało już coś udoskonalone w tej kwestii?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak udoskonalili, z dniem 4.07.23 wyłączyli możliwość dzieleniem się Smartem w rodzinie.

oznacz moderatorów

Pietrasklaudia
#7 Wielbiciel#

Ok smart smartem, ale nie ma możliwości udostępnienia koszyka w family? To po co jeszcze jest to family

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nadal możesz korzystać z Allegro Family – pomagać bliskim w zakupach lub wysyłać organizatorowi prośby o zakup

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

 Z FAMILY najlepiej wychodzi się na zdjęciach.

oznacz moderatorów