anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przedłużyć Smart?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ganjjja7
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz mniej niż 60dni do końca aktywnego to po wejściu tu :https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-smart  masz możliwość przedłużenia, ale od 21.11 będą nowe wyższe opłaty i może Allegro blokować możliwość przedłużenia do tego czasu, żeby zarobić.

oznacz moderatorów
pleban10
#7 Wielbiciel#

I blokuje .....  bez zadnego wyjasnienia - dzisiaj chcialem przedluzyc i nie moge

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pleban10 Cześć 🙂 Przedłużyć Smarta możesz dopiero 2 tygodnie przed terminem jego zakończenia. 

Tutaj znajdziesz więcej informacji: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/blog/jak-przed%C5%82u%C5%BCy%C4%87-allegro-smart/ba-p/488740 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
.MeRLiN.
#7 Wielbiciel#

Dlaczego w takim razie nie mogę Przedłużyć SMART? Jest mniej niż 14 dni a opcji nie ma. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@.MeRLiN. Widzę, że udało Ci się już przedłużyć Smarta. Opcja przedłużenia jest na stronie: https://allegro.pl/smart 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
.MeRLiN.
#7 Wielbiciel#

Tak, udało się. Jednak nie jest to intuicyjne jak i nie jest to opisane w pomocy. Dopiero gdy odpięłem kartę i automatyczną płatność pokazała się opcja płatności.

Domyślam się, że Allegro nie zależy na tym by jasno o tym informować, zwłaszcza w takim momencie gdy od jutra zmieniają się zasady jak i opłata. Uważam że nawet przy automatycznej płatności powinna być opcja w stylu "Zapłać już teraz".

oznacz moderatorów
Kreacja50
#7 Wielbiciel#

Mnie się nie udało, mam komunikat że nie przedłużono, bo mój Smart jest aktywny do 6.12.2022. Szkoda...

oznacz moderatorów
Client:42481982
#7 Wielbiciel#

 powiedz mi ten smart to ta oplata to oni sami pobieraja z konta potem czy ja sama decyduje czy chce przedluzyc czy nie 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:42481982 jeżeli masz podpiętą kartę płatniczą do konta allegro przedłuża Ci się automatycznie. Pozostałe przypadki opłacasz samodzielnie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42481982 to zależy czy płaciłeś kartą płatniczą, czy inną metodą. Jeśli zapisaną kartą, to płatność będzie pobierana automatycznie, a jeśli inną metodą płatności i trzeba będzie wykupić na tej stronie

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pleban10
#7 Wielbiciel#

Prawda, kiedys mozna bylo wczesniej. Teraz tak to zostalo skrocone abym nie mogl przedluzyc na starych warunkach - bo dzisiaj sie konczy taka opcja a ja moge od jutra przedluzyc dopiero. Zabieg co najmniej watpliwy moralnie.

oznacz moderatorów
pleban10
#7 Wielbiciel#

No wlasnienie. Probowalem ale nie moge. Allegro tak ustawilo opcje przedluzenia aby musial juz na nowych zasasach. 

oznacz moderatorów
4siek
#7 Wielbiciel#

A nie mozesz spróbować jutro do 9 rano?

Bo od 9 są nowe zasady. . .

oznacz moderatorów
pleban10
#7 Wielbiciel#

Na nowych gorszych to bede mogl zapewne - chodzi o zachowanie ALLEGRO - ze zmienili  mozliwosc przedluzenia w taki sposob aby nie mozna bylo przedluzyc na starych zasadach - ale o tym 'zapomnieli' wspomniec w komunikatach. Chcialem na starych zasadach w oparciu o stare zasady przedluzania.

oznacz moderatorów
Client:103067790
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry. W jaki sposób mogę przedłużyć allegro Smart? W panelu allegro Smart nie ma informacji o możliwości przedłużenia. Konto aktywne do 2 grudnia. 
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się bo od 21.11 jest podwyżka i zmienili zasady, teraz możesz przedłużyć 14dni przed końcem aktywnego Smart, policz może się uda przed podwyżką.🤔

oznacz moderatorów
Client:103067790
#7 Wielbiciel#

Ok, rozumiem. Właśnie przed podwyżka chciałam przedłużyć. Policzę, powinno się uda. Jeśli 14 dni przed będzie możliwość pezedluEnia. 

Dzięki!

oznacz moderatorów
anianat3
#7 Wielbiciel#

Smart kończy mi się 22.11 czy da się to jeszcze jakość opłacić, aby mieć na starych zasadach? Nigdzie nie widzę możliwości opłaty.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@anianat3 spróbuj za 2-3 dni , powinno Ci przejść .

oznacz moderatorów