anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zapłacić za przedmioty kupione przez "kup teraz" i w licytacji od jednego sprzedającego

szeryf18
#1 Nowicjusz#

Cześć,

od jednego sprzedającego kupiłem 2 przedmioty na dwóch aukcjach w licytacji, po czym kolejne dwa przedmioty przez "kup teraz". Za nic w świecie nie mogłem połączyć tych zakupów, więc te w "kup teraz" kupiłem, ale anulowałem płatność, bo myślałem że za wszystkie będę mógł zapłacić razem. W tej chwili mogę jedynie zapłacić za przedmioty kupione w licytacji, bo te drugie mają płatność w toku 😕 Jak teraz rozwiązać ten problem? Bez sensu jest to, że przy kup teraz trzeba od razu płacić 😕

 

Dobra, poradziłem sobie. Po chwili pojawiła się opcja anulowania płatności przy przedmiotach kupionych przez kup teraz, więc mogłem opłacić wszystkie. Tak czy siak, trochę to bez sensu 😕

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@szeryf18 Oczywiście jeżeli jest AL to tylko kontakt z sprzedawcą i prośba o wysłanie w jednej przesyłce.

oznacz moderatorów

szeryf18
#1 Nowicjusz#

Dzięki za link, zrobiłem dokładnie tak jak jest napisane, chociaż wcześniej tego nie widziałem 🙂 Jak widać, to jest jedyna opcja.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@szeryf18 Jeśli anulowałeś płatność to teraz zaznacz po lewej stronie przedmioty z licytacji i te kupione przez Kup teraz, po czym na samym dole kliknij Zapłać. Jeżeli masz tam płatność w toku, ponownie anuluj płatność.

Gdybyś nie mógł zaznaczyć przedmiotów, na górze strony kliknij Zaznacz.

oznacz moderatorów