anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zaprzestać dostawania SMSow o kończącym się Allegro Smart?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:39210012
#7 Wielbiciel#

Dostaje ostatnio co jakiś czas smsy od Allegro ,Twój Allegro Smart! jest nieopłacony. Opłać usługę, aby mieć dostęp do darmowych dostaw i zwrotów. https://na.allegro.pl/zaplac-smart..... Co jest mega irytujące...nie mogę znaleźć wyłączenia tego typu powiadomień pomoże ktoś?.... W regulaminie znalazłam coś takiego ale chyba nie możliwe że jak nie wykupię tego Smart to do końca życia będę dostawać te idomtyczne powiadomienia(((Allegro może za pomocą powiadomień na telefon (wiadomość SMS) na wskazany przez Nabywcę numer telefonu w ustawieniach Konta kierować informację zawierającą termin zakończenia Okresu Rozliczeniowego.)) Pomocy.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:39210012 Dziwne, mi też wielokrotnie kończył się Smart, ale SMS-ami mnie nie nękali 🙂

Napisz do odpowiedniego działu Allegro i poproś o zaprzestanie nadsyłania tych wiadomości; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5

oznacz moderatorów
Client:39210012
#7 Wielbiciel#

Info od pomocy Allegro...--->W okresie wypowiedzenia usługi Allegro Smart są wysyłane przez system powiadomienia o braku płatności za kolejny miesiąc. Powiadomień tych nie można wyłączyć w trakcie okresu wypowiedzenia. 

 

...gdy już nie ma aktywnego Allegro Smart powiadomienia nie będą wysyłane.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To nie jest prawda. Mi w okresie wypowiedzenia Smart nikt nie przysyła żadnych SMS-ów i nigdy wcześniej nie przesyłał. Jeśli nawet teraz nagle takie powiadomienia są wysyłane, Allegro na pewno może to zablokować po zgłoszeniu. Wystarczy chcieć.

oznacz moderatorów
Client:39210012
#7 Wielbiciel#

IMG_20210411_125348.jpg

No to nie wiem takie coś mi przysłali w odpowiedzi...:/

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Odpowiedz na otrzymaną wiadomość i zażądaj natychmiastowego zaprzestania nadsyłania na Twój numer telefonu niechcianych wiadomości.

oznacz moderatorów