anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić dwie paczki, gdy ma się jeden kod?

zanetabinkowska
#1 Nowicjusz#

Witam, kupiłam dwa pudełka od jednego sprzedawcy koszt jednego pudełka 33 zł, mam wykupionego smarta. Dostałam wiadomość ze przesyłka czeka w paczkomacie i okazało się ze te pudełka były wysłane osobno czyli miałam dwa kody. Pudełka są wielkości skrytki C wiec dwa pudełka by do jednej nie weszły ogólnie kupując nawet nie zwróciłam uwagi na to. Teraz chce zwrócić pytam sprzedającego jak mam to zrobić skoro mam tylko jeden kod a on mi opowiada jak inpost ze niszczy kartony i jak zwrócę to duża szansa ze będzie tez uszkodzona i on mi kasy nie odda będę musiała się sadzić itd odpisałam ze nie wiem dlaczego on zakłada ze przesyłki będą uszkodzone i proszę mi podać drugi kod zwrotu gdyż mam tylko jeden. Sprzedawca napisał ze to logiczne ze powinnam mieć dwa kody bo przesyłki są duże. Proszę o pomoc skąd wziąć drugi kod zwrotu ? 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@zanetabinkowska Sprzedawca Cię zniechęca do zwrotu i straszy. Zapakuj towar dokładnie tak, jak go otrzymałaś, wcześniej zrób sobie zdjęcia na dowód, że odsyłasz przedmioty w stanie nienaruszonym, gdyby sprzedawca późnij twierdził, że odesłałaś uszkodzone. Pieniądze ma obowiązek oddać. Gdyby stwarzał Ci problem ze zwrotem, napisz tu ponownie. O drugi kod zwrotu poproś Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

oznacz moderatorów