anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić jedną zakupioną z licytacji rzecz zapłaty łączonej

Client:107012876
#1 Nowicjusz#

Wygrałem parę rzeczy na licytacjach u tego samego sprzedawcy lecz wcześniej wygrałem ten sam produkt na innej licytacji za mniejsze pieniądze wiec przestałem licytować ale już byłem z kwotą większą niż pozostali uczestnicy by mogli mnie przebić licytacja zakończona i okazało się że wygrałem a teraz mam problem ze zwrotem tego jednego produktu ponieważ jest połączony z pozostałymi wygranymi z licytacji jak to mam teraz ogarnąć żeby anulować tylko ten jeden produkt za resztę chce zapłacić

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:107012876 połączonych ofert już nie rozdzielisz. Jak to firma to zapłać za wszystko i zaznacz zwrot tej jednej rzeczy. Do sprzedawcy wyślij info żeby nie wysyłał.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107012876 Cześć. Na przyszłość zachęcam Cię do wcześniejszego wycofania się z licytacji z poziomu zakładki Licytuję

Teraz w zakładce Kupione zaznacz wyłącznie te produkty, które chcesz kupić. 

ko_alka_0-1665689191249.png

Po zaznaczeniu ofert na dole pojawi się zielona belka. Wybierz przycisk "Opłać" i dokonaj płatności za zamówienie. 

Zrzut ekranu 2022-10-13 o 21.26.41.png

Jeśli jednak zakupy zostały już połączone, to nie ma możliwości ich rozłączenia. Skontaktuj się wtedy ze sprzedającym i wyjaśnij tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów