anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić towar, który przyszedł do mnie z etykietą "OSTROŻNIE, NIE RZUCAĆ".

MAMY ROZWIĄZANIE!
jacekodlewnik
#7 Wielbiciel#

Jak zwrócić towar, który przyszedł do mnie z etykietą "OSTROŻNIE, NIE RZUCAĆ". Zwrot przez Pocztę Polską nie ma wybrania opcji przesyłek z naklejką ostrzegawczą, a co za tym idzie by się z nią delikatnie obchodzili.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@jacekodlewnik jak zwracasz odsyłasz to Ty odpowiadasz za paczkę co by cała dotarła 🙂 ale uwierz mi jak kurierzy widzą naklejkę ostrożnie tym bardziej nią rzucają 😄

 A co to jest, często sprzedawcy nakleją naklejki ale to nic nie daje bo dodatkowo trzeba opłacić taka opcję i ubezpieczyć 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Mały problem, okleić możesz a jak gwarancja? dobrze zapakuj zrób zdjęcia i jeżeli zwrot ze Smartem to stroną jest Allegro. Zawsze możesz, jeżeli Smart zapytać: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

oznacz moderatorów
jacekodlewnik
#7 Wielbiciel#

Informacja Allegro: w przypadku smart przesyłka jest ubezpieczona.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pewnie paczka przyszła innym kurierem. Ta naklejka u niego tak naprawdę nic nie znaczy oprócz bycia sobie. Dlatego u kuriera można je przyklejać bez dodatkowych opłat. Na poczcie jest to opcja dodatkowa za dodatkową opłatą. I dlatego z nimi tego nie przyjmują. Na pocieszenie powiem, ze poczta o paczki bez naklejek dba przeważnie lepiej niż kurierzy o te z naklejkami...

oznacz moderatorów