anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zwrocic delikatny przedmiot kupiony na SMART

Client:93246390
#7 Wielbiciel#

chcialam zwrocic na poczcie zakupiony przez allegro smart klimator. Poczta chce odkleic naklejke UWAGA SZKLO . W przeciwnym razie ja musze placic za wysylke. Prosze o rade, na czyja odpowiedzialnosc mam wyslac klimator?

Dziekuje za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:93246390 a cóż za pytanie ? ... czyja ?, no Twoja !, Twoim obowiązkiem jest bezpieczne zapakowanie do transportu , aby produkt dotarł do sprzedawcy w stanie nie zmienionym, a jeślli stanie się inaczej sprzedawca będzie miał prawo umniejszyć zwrot środków

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:93246390 spróbuj napisać do allegro tutaj. Może zmienią opcje z poczty na kuriera. A jak nie to dobrze opakuj przedmiot i wyślij pocztą.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak to Smart to stroną jest Allegro więc zapytaj ich: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ta poczta zawsze naklejki zrywa albo kreśli mazakami. ich zdaniem nie rzucanie paczkami jest opcją dodatkową xD. Na pocieszenie powiem, że mimo tego paczki przynajmniej do mnie dochodzą w lepszym stanie niż przesyłki kurierskie ze wszystkimi możliwymi naklejkami.  Także klnę jak szewc wysyłając cokolwiek u nich, ale zamawiam tą metodą bardzo chętnie xD.

oznacz moderatorów